VALİ KARAHAN DENİZ TEKSTİL'İ ZİYARET ETTİ

VALİ KARAHAN DENİZ TEKSTİL'İ ZİYARET ETTİ

Denizli Valisi Hasan Karahan, ilde eğitim kurumlarına yaptığı destek ve bağışlarla tanınan işadamı Derya Baltalı’yı Organize Sanayi Bölgesi’ndeki şirketler grubu merkezinde ziyaret etti.

Denizli OSB’de bulunan Deniz Tekstil Fabrikası girişinde bizzat duayen İşadamı Derya Baltalı tarafından karşılanan Vali Hasan Karahan “Tekstil ihracatı” ile dünya çapında bir kent olan Denizli’nin bu sektördeki firmalarını tek tek ziyaret etmeyi amaçladığı bildirildi.
Denizli Valisi Hasan Karahan, ilde eğitim kurumlarına yaptığı destek ve bağışlarla tanınan işadamı Derya Baltalı’yı Organize Sanayi Bölgesi’ndeki şirketler grubu merkezinde ziyaret etti. Denizli OSB’de hizmet veren Deniz Tekstil ve Hürsan Tekstil Fabrika ve entegre tesislerini ziyaret eden Vali Karahan Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Derya Baltalı’dan da “tekstil ürünleri üretimi ve ihracat” konularında bilgiler de aldı.  


Denizli OSB’de bulunan Deniz Tekstil Fabrikası girişinde bizzat duayen İşadamı Derya Baltalı tarafından karşılanan Vali Hasan Karahan “Tekstil ihracatı” ile dünya çapında bir kent olan Denizli’nin bu sektördeki firmalarını tek tek ziyaret etmeyi amaçladığı bildirildi. Baltalı’dan firma hakkında bilgiler alan ve ardından fabrikanın üretim bölümlerini gezen Vali Karahan, işçilere işlerinde kolaylık diledi. Vali Karahan Derya Baltalı ile birlikte; Denizli Tekstil ve Hürsan’daki Ar-Ge çalışmalarını da yerinde görme imkanı buldu. İhracatçı İşadamı Baltalı ziyaretinden dolayı Vali Karahan’a teşekkür etti.  

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER