Vali Karahan deprem bölgesinde

Denizli Valisi Hasan Karahan; 8 Ağustos'ta meydana gelen ve 6 büyüklüğündeki depremle sarsılan Bozkurt ve Çardak İlçeleri’ne gitti. Vali Karahan, bir bölümü depremzede vatandaşlara tahsis edilecek olan TOKİ konut inşaatlarını inceledi.

Vali Karahan deprem bölgesinde

İlçe ziyaretlerine devam eden Denizli Valisi Hasan Karahan, 8 Ağustos'ta meydana gelen ve 6 büyüklüğündeki depremle sarsılan Bozkurt ve Çardak İlçeleri’ne gitti.

İlk olarak Çardak Kaymakamlığı’nı ziyaret eden Vali Karahan, Kaymakam Kerem Türker’den ilçede gerçekleşen kamu yatırımlarının son durumu hakkında bilgi aldı.

Kaymakamlık ziyaretinde Vali Karahan; Kaymakam Türker, Belediye Başkanı Hüsnü Yılmaz, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Fikret Büyüksoy ve AFAD İl Müdürü Ali Etiz’in katılımıyla 08 Ağustos Çardak ve Bozkurt ilçeleri’nde yaşanan depremden sonra ilçelerde, kamu kurumlarınca gerçekleştirilen ve devam eden çalışmalar hakkında bilgi almak üzere bir toplantı düzenledi.

Toplantının ardından Çardak Belediyesi’ne geçen Vali Karahan, Başkan Yılmaz’dan belediyenin ilçede gerçekleştirmiş olduğu çalışmalar hakkında bilgi aldı.

TOKİ tarafından deprem sonrası yapımı hızlandırılan ve bir bölümü depremzede vatandaşlara tahsis edilecek olan TOKİ konut inşaatlarını inceleyen Vali Karahan, yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Bozkurt’a geçen Vali , Bozkurt Kaymakamlığı’nı ziyaret ederek, Kaymakam V. Kerem Türker’den ilçede gerçekleşen kamu yatırımlarının son durumu hakkında bilgi aldı.

Kaymakamlık ziyaretinin ardından, deprem sonrası depremzede vatandaşlara tahsis edilmek üzere planlanan TOKİ inşaat sahalarını da yerinde inceleyen Vali Karahan, yetkililerden devam eden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER