VALİ KARAHAN GÜNEY VE BULDAN İLÇELERİ'Nİ ZİYARET ETTİ

 VALİ KARAHAN GÜNEY VE BULDAN İLÇELERİ'Nİ ZİYARET  ETTİ

Denizli Valisi Hasan Karahan, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Güney ve Buldan İlçeleri’ne gitti.

Denizli Valisi Hasan Karahan, ilçe ziyaretlerine devam ediyor. İlk olarak Güney’e giden ve Kaymakamlığı ziyaret eden Vali Karahan, burada Kaymakam Vekili Fatih Bayram, Belediye Başkanı Halil Ayhan ve diğer ilçe protokol üyeleri tarafından karşılandı. Vali Karahan,  Kaymakam Vekili Fatih Bayram’dan ilçenin ve kamu yatırımlarının son durumu hakkında bilgi aldı. Güney İlçe Entegre Hastanesi Göz Polikliniği’nde göz muayenesi olan öğrencileri ziyaret eden Vali Karahan, öğrencilerle sohbet etti. Hastane ziyaretinin ardından Güney Belediyesi Çok Amaçlı Toplantı Salonu’nda ilçedeki muhtarlarla bir araya gelen Vali Karahan, muhtarlar ile kamu kurum yetkililerini bir araya getirdi.

VALİ KARAHAN, GÜNEY’DEN BULDAN’A GEÇTİ
Vali Karahan, Güney ziyaretinin ardından Buldan İlçesi’ne geçti. İlk olarak Buldan Kaymakamlığı’nı ziyaret eden Vali Karahan, burada Kaymakam V. Fatih Akkaya, Belediye Başkanı Mustafa Gülbay ve diğer ilçe protokol üyeleri tarafından karşılandı. Ziyarette Vali Karahan, Kaymakam V. Akkaya’dan ilçenin ve kamu yatırımlarının son durumu hakkında bilgi aldı.

Kaymakamlık ziyaretinden sonra Pamukkale Üniversitesi Buldan Meslek Yüksekokulu A. Cevat Buldanlıoğlu toplantı salonunda; muhtarlarla bir araya gelen Vali Karahan, mahallelerin sorunları masaya yatırıldı. Muhtarlar Toplantısının ardından Buldan MYO Moda Tasarımı Bölümü tarafından hazırlanan Antik Dönemden Osmanlı Dönemine Kıyafet Defilesi Buldan Dokumacılar Sokağı’nda sergilendi. Defilenin ardından Buldan Meslek Yüksekokulu’na tahsis edilen Buldan’ın tarihi konaklarından olan ve restorasyonu tamamlanan Beyler Konağı’nın açılışı Valimiz Hasan Karahan’ın katılımı ile gerçekleştirildi. Açılışın ardından Tripolis Antik Kenti’ne geçen Vali Karahan burada kazı çalışmalarını inceleyerek, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

HABER MERKEZİ

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER