VALİ KARAHAN GÜNEY'E ÇIKARMA YAPTI

VALİ KARAHAN GÜNEY'E ÇIKARMA YAPTI

Denzili Valisi Hasan Karahan, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak amacıyla Güney’e gitti.Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak amacıyla Güney’e giden Denzili Valisi Hasan Karahan’ın ilk durağı, Güney Kaymakamlığı oldu. Kaymakam Vekili Fatih Bayram, Belediye Başkanı Halil Ayhan ve diğer ilçe protokol üyeleri tarafından karşılanan Vali Karahan, Kaymakam Vekili Bayram’dan ilçenin ve kamu yatırımlarının son durumu hakkında bilgi aldı. Kaymakamlık ziyaretinin ardından İlçe Entegre Hastanesi’ne geçen Vali Karahan; poliklinik, laboratuvar ve acil bölümlerinde incelemelerde bulunarak, yetkililerden hastanenin genel yapısı hakkında bilgiler aldı.

AYHAN, İLÇEDE YAPILAN HİZMETLERLE İLGİLİ BİLGİ VERDİ
Güney ilçe ziyareti kapsamında Güney Belediyesi’ne geçen Vali Hasan Karahan, Belediye Başkanı Halil Ayhan’dan belediye olarak ilçede gerçekleştirdikleri hizmetlerle ilgili olarak bilgiler aldı.
 
İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığını da ziyaret eden Vali Karahan, ilçedeki asayiş ve diğer güvenlik durumu hakkında bilgiler aldı. Son olarak Menderes Nehri'nin kenarında bulunan ve doğal güzelliği bakımından görülmeye değer yerlerden biri olan Güney Şelalesi’ne geçen Vali Karahan, buradaki incelemenin ardından ilçeden ayrıldı.

 

HABER MERKEZİ​

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211