VALİ KARAHAN HONAZ TÜNELLERİNİ İNCELEDİ

VALİ KARAHAN HONAZ TÜNELLERİNİ İNCELEDİ

Denizli Valisi Hasan Karahan, Denizli’yi İzmir, Aydın, Muğla ve Antalya illerine bağlayacak olan Çevre Yolu üzerindeki Honaz Tünelleri’nde incelemelerde bulundu.


Denizli Valisi Hasan Karahan, Denizli’nin ilk tüneli konumunda olan ve kenti İzmir, Aydın, Muğla ve Antalya illerine bağlayacak olan Çevre Yolu üzerindeki Honaz Tünelleri’nde incelemelerde bulundu. Vali Karahan ilk olarak şantiye binasında düzenlenen tanıtım toplantısına katıldı.

 

Toplantıda; Karayolları 2. Bölge Müdürü Abdülkadir Uraloğlu, Vali Karahan’a çalışmalar hakkında slayt eşliğinde haritalar üzerinde bilgi verdi. Uraloğlu, sol tüpte bin 738 metre, sağ tüpte ise bin 601 metre olmak üzere toplamda 3 bin 339 metre ilerleme sağladıklarını kaydetti. Toplantıda ayrıca; Honaz Kaymakamı Zafer Öz, Honaz Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu, Karayolları 27. Şube Şefi M. Sait Arıduman, yüklenici firma temsilcileri de hazır bulundu. Yapılan bilgilendirme toplantısının ardından Vali Karahan tünel içinde incelemelerde bulundu. Burada Karayolları 2. Bölge Müdürü Abdülkadir Uraloğlu’ndan tünellerde yapılan çalışmaların teknik boyutları hakkında bilgiler aldı.

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221