Vali Karahan’dan Başkan Doğan’a iade-i ziyaret

Denizli Valisi Hasan Karahan, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan’a iade-i ziyarette bulundu. Ziyarette Vali Karahan ile görüşen Başkan Doğan, nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür etti.

Vali Karahan’dan Başkan Doğan’a iade-i ziyaret

Vali Hasan Karahan, geçtiğimiz hafta kendisini ziyaret eden Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan’a iade-i ziyarette bulundu. Başkan Doğan, makamında ağırladığı Vali Karahan’a ilçe genelinde gerçekleştirilen ve gerçekleştirilecek olan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Başkan Doğan, nazik ziyaretlerinden dolayı Vali Karahan’a teşekkür etti.

BAŞKAN DOĞAN’IN YOĞUN TEMPOSU DEVAM EDİYOR

Başkan Doğan, göreve başladığı günden bu yana yoğun bir tempoyla çalışıyor. Yoğun çalışma temposunun arasında ziyaretlerini de sürdüren Başkan Doğan, bu kapsamda Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ’ı makamında ziyaret etti. Rektör Bağ ve Başkan Doğan, eğitim alanındaki faaliyetler ve çalışmalar hakkında görüştü. Başkan Doğan, Rektör Bağ’a, isminin yazılı olduğu Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket forması hediye etti. Rektör Prof. Dr. Bağ da Başkan Doğan’a ‘Pamukkale Üniversitesi’ yazılı tabak ve tişört hediye etti.

BAŞKAN DOĞAN’DAN MÜDÜR DEMİR’E

Başkan Doğan, ziyaretler kapsamında Denizli Emniyet Müdürü Mevlüt Demir’i de makamında ziyaret etti. Bir süre görüşen ikili, ilçedeki huzur ve güvenlik hakkında konuşarak, gerekli çalışmaların gerçekleştirileceğini belirttiler.

BAŞKAN ÇELİKKOL’DAN ZİYARET

Denizli Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Musa Çelikkol Başkan Doğan’ı ziyaret ederek, görevinde başarılar diledi. Başkan Doğan, gerçekleştirilen ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER