VALİ KARAHAN'DAN, ÇAL VE BEKİLLİ'DE İNCELEME ZİYARETLERİ

VALİ KARAHAN'DAN, ÇAL VE BEKİLLİ'DE İNCELEME ZİYARETLERİ

Denizli Valisi Hasan Karahan, Muhtarlar toplantısı ve bir dizi incelemede bulunmak üzere Çal ve Bekilli İlçelerine gitti. Vali Karahan ilçelerdeki Mahalle Muhtarları ile düzenlenen toplantılarda bir araya gelerek sorunlarını dinledi.

Çal ilçesinde ilk olarak Çal Kaymakamlığını ziyaret eden Vali Hasan Karahan, Kaymakam Yusuf Durani Dinç, Belediye Başkanı Fethi Akcan ve diğer ilçe protokol üyeleri tarafından karşılandı. Hükümet Konağında Kaymakam Dinç’den ilçenin genel durumu ve kamu yatırımları hakkında bilgi alan Vali Hasan Karahan, daha sonra ilçedeki okulları ziyaret etti.

Ziyaretin ardından Muhtarlarla bir araya gelen  Hasan Karahan, düzenlenen toplantıda vatandaşların temsilcileri konumunda olan Çal’daki Mahalle Muhtarları ile kamu kurum yetkililerini bir araya getirdi. Toplantının açılış konuşmasını yapan Vali Karahan; “İlimizi ilçe ilçe dolaşıyoruz. Birebir talepleri, sorunları dinleyerek çözmeye çalışıyoruz. Denizli’mizde güzel işler yapılmış, inşallah daha güzellerini hep birlikte yaparız. Çal ilçemizde de Kaymakamlık ve  Belediyemizce güzel işler yapılmış. İnşallah ihtiyaçları yine yerinde tespit edip, çözümünü yine birlikte yapacağız. Daha güzel daha başarılı işlere inşallah hep birlikte imza atacağız. Muhtarlarımız, sizler bize talep ve dileklerinizi iletin, onlarla ilgili değerlendirmemizi hep beraber yapalım” dedi.

Açılış konuşmasının ardından mahallelerin sorunları masaya yatırıldı. Muhtarlar, mahallelerinde yaşanan sıkıntı, sorun ve talepleri konunun muhatabı Kurum Amirlerine ileterek çözüm yolları arandı. Vali Karahan, Muhtarların aktardığı sorunların çözümü için ilgili Kurum Müdürlerine “gereğini yapın” talimatı verdi. Çal ziyaretinin ardından Bekilli ilçesine geçen Vali Hasan Karahan;  Bekilli’nin mahallelerindeki sorunları ve talepleri dinlemek ve çözüm yolları bulmak üzere Mahalle Muhtarları ile bir araya geldi.

 

HABER MERKEZİ

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER