VALİ KARAHAN’DAN “CUMHURİYET” RESEPSİYONU

Cumhuriyet'in kuruluşunun 95’inci yılı kutlamaları kapsamında resepsiyon düzenlendi. Denizli Valisi Hasan Karahan’ın verdiği ve Bereketler Toplantı ve Sergi Salonu'nda gerçekleştirilen resepsiyonda Vali Karahan ve Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, eşleri ve şehit aileleriyle birlikte üzerinde "Cumhuriyet'imizin 95. yılı kutlu olsun" yazılı yaş pasta kesti.

VALİ KARAHAN’DAN “CUMHURİYET” RESEPSİYONU

Denizli Valisi Hasan Karahan, Cumhuriyet'in kuruluşunun 95’inci yıl dönümü nedeniyle resepsiyon verdi. Bereketler Toplantı ve Sergi Salonu'nda gerçekleştirilen resepsiyona; Vali Karahan ve eşi Şule Meral Karahan’ın yanı sıra Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve eşi Avukat Berrin Zolan, siyasi partilerin temsilcileri, Denizli iş çevresi, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve davetliler katıldı. Vali Karahan’ın konuşmasıyla başlayan resepsiyon, Denizli’nin yerel sanatçısı Efe Güngör’ün seslendirdiği şarkılarla devam etti. Ay yıldızlı kırmızı bayraklarla coşku içinde geçen resepsiyonda; Vali Karahan, Başkan Zolan, ve eşleri şehit aileleriyle birlikte üzerinde "Cumhuriyet'imizin 95. yılı kutlu olsun" yazılı yaş pastayı kesti.

“BÜYÜK BİR COŞKUYLA KUTLUYORUZ”

Günün anlam ve önemine ilişkin açıklamalarda bulunan Vali Karahan, “Cumhuriyet Bayramımız’ın 95’inci yılını kutluyoruz. Büyük bir coşkuyla, çeşitli faaliyetlerle, çeşitli yerlerde bütün Denizlili hemşehrilerimiz, bayramlarını kutluyorlar. Biz de bununla gurur duyuyor ve bütün etkinliklere yetişmeye çalışıyoruz. Herkese ilgi ve alakaları için teşekkür ediyorum” dedi.

“TÜM KAHRAMANLARIMIZI ŞÜKRANLA ANIYORUM”

“95’inci yılında Cumhuriyet Bayramımız’ı coşku, huzur ve mutlulukla kutluyoruz” diyen Başkan Zolan, şunları kaydetti: “Cumhuriyetimizin temeline ilk harcı atanları; başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere emek ve gayret vermiş tüm kahramanlarımızı minnet ve şükranla anıyorum. Bu ülkenin bedelinin nasıl ödendiğini hiçbir zaman unutmadan tüm değerlerimize sahip çıkarak ilerlemeliyiz. Tüm hemşehrilerimizin ve vatandaşlarımızın Cumhuriyet Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum.”

SERDAR KİRİŞ – ALPER PARLAK

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER