Vali Karahan’dan Sarayköy’e çıkarma!

İlçe gezilerine devam eden Denizli Valisi Hasan Karahan, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Sarayköy’e giderek, adeta ilçeye çıkarma yaptı.

İlçe gezilerine devam eden Denizli Valisi Hasan Karahan, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Sarayköy’e gitti.

İlk olarak Sarayköy Kaymakamlığı’nı ziyaret eden Vali Karahan, Kaymakam Fatih Akkaya ve diğer ilçe protokol üyeleri tarafından karşılandı.

Vali Karahan, burada Kaymakam Akkaya’dan ilçede gerçekleşen kamu yatırımlarının son durumu hakkında bilgi aldı.

Ayrıca; Kaymakam Fatih Akkaya, Sarayköy Halk Eğitim Merkezi kursiyerleri tarafından yapılan el emeği nakış işlemeli tepsiyi Vali Karahan’a takdim etti.

Ardından Sarayköy Belediyesi’ne geçen Vali Karahan, Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş’tan Belediyenin ilçede gerçekleştirdiği ve devam eden yatırımları hakkında bilgi aldı.

Sarayköy Belediyesi ziyaretinin ardından Vali Karahan, Sarayköy Meslek Yüksekokulu’nun yeni binasının inşaatı ve 100 kişi kapasiteli olacak olan ortaöğretim öğrenci yurdu inşaatında incelemelerde bulundu.

Son olarak yapımı devam eden 410 konutluk TOKİ inşaatını gezen Vali Karahan yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

PINAR ÇANKAYA

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2019, 16:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211