VALİ KARAHAN:'NEDEN ŞAŞIRIYORSUNUZ?'

VALİ KARAHAN:'NEDEN ŞAŞIRIYORSUNUZ?'

Denizli Valisi olarak geçtiğimiz 5 Temmuz'da göreve başlayan Hasan Karahan, kendisini ziyaret eden  CHP İl başkanlığına iadeyi ziyarette bulundu, verdiği ortam mesajda Denizli için birlikte çalışacaklarını söyledi.

Denizli Valisi Hasan Karahan, daha önce kendisine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan  CHP  İl Başkanlığını ziyaret etti. Vali Karahan'ı, CHP İl Başkanı Teoman Sancar, Pamukkale İlçe Başkanı Osman Tabu, Merkezefendi İlçe Başkanı Sedat Demir ve partililer kapıda karşıladı.

HEPİMİZ AYNI GEMİNİN YOLCULARIYIZ
Vali Karahan, CHP İl Başkanlığı'na yaptığı ziyarette, "Ben devletin valisiyim, arkadaşlarım da siyaset yapıyor. Gerek iktidar, gerek muhalefetteki siyasi arkadaşlarımla bu kentin sorunlarının daha etkin çözümü, eksikliklerin giderilmesi için elbette koordineli bir şekilde hep birlikte çalışacağız, hep birlikte kafa yoracağız" dedi. Vali Karahan, basın mensuplarının Denizli'de uzun yıllardır valilerin siyasi partileri ziyaret etmediğini belirtmesi üzerine, "Neden şaşırıyorsunuz? Ben sizin şaşırdığınıza şaşırdım. Hepimiz aynı geminin yolcularıyız" diye konuştu.

CHP İl Başkanı Teaoman Sancar ise, "Ziyaretlerinden dolayı Vali Karahan'a teşekkür ediyorum. Denizli hepimizin. Yaşanılabilir mutlu bir Denizli için siyaset yapıyoruz. Mücadelemiz bunun içindir. CHP olarak, kamu ve halk yararına yapılan her türlü çalışmaya destek vermeye devam edeceğiz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221