Vali Yardımcıları Cergibozan Ve İnan’a veda yemeği

Denizli Valisi Hasan Karahan, emekliliğe ayrılan Vali Yardımcısı Ali Cergibozan ve Bursa’nın Mustafa Kemal Paşa Kaymakamlığı’na atanan Vali Yardımcısı Kemal İnan onuruna Polisevi’nde veda yemeği verdi.

Vali Yardımcıları Cergibozan Ve İnan’a veda yemeği

Denizli Valisi Hasan Karahan, emekliliğe ayrılan Vali Yardımcısı Ali Cergibozan ve Bursa’nın Mustafa Kemal Paşa Kaymakamlığı’na atanan Vali Yardımcısı Kemal İnan onuruna veda yemeği verdi.

Polisevi’nde düzenlenen yemeğe; Vali Hasan Karahan’ın yanı sıra, Vali Yardımcıları, Kaymakamlar, İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir ile İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Metin Düz katıldı. Yemekte konuşan Vali Karahan; “Ayrılıklar zordur ama bizim mesleğin de kaderi böyle. 3-5 yıl bir il ya da ilçede görev yapıp, sonra emekli oluncaya kadar başka bir yerlere gidiyoruz. Emekli olunca da genelde kendi memleketimize yerleşiyoruz. Arkadaşlarımız ile Denizli’de birlikte uyumlu bir şekilde çalıştık. Denizli güzel bir şehirdir. İnsanları güleryüzlü, uyum ve birliktelik var. Elimizden geldiği kadar güzel ve hayırlı işler yapmaya çalıştık. Bizler mesleğimizin ilk gününden itibaren güzel hatıralar da biriktirebiliyoruz. Mülki İdare Amirliği farklı bir meslek. Yüklediği sorumluluğun ağırlığı kişiyi hızlı bir şekilde olgunlaştırıyor. Arkadaşlarımız gittikleri yerlerde aileleriyle huzurla afiyetle yaşasınlar. Hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER