VEKİL ADAYI UZ, BABA OCAĞI'NDA COŞKU İLE KARŞILANDI

VEKİL ADAYI UZ, BABA OCAĞI'NDA COŞKU İLE KARŞILANDI

Milliyetçi Hareket Partisi’nin Genç Milletvekili Adayı Mehmet Uz, seçim çalışmalarını baba ocağı Sarayköy İlçesi’nde yaptı. 
MHP Milletvekili Adayı Mehmet Uz, seçim çalışmaları kapsamında Sarayköy İlçesi’ne ziyaret gerçekleştirdi. Doğup büyüdüğü Sarayköy İlçesi’nde büyük bir coşkuyla karşılanan Uz, “Vatandaşlarımızın bana olan güveni ile başaracağım” dedi.
Sarayköy’deki vatandaşların “öz evladımız” diyerek büyük bir ilgiyle karşıladığı genç Milletvekili adayı Mehmet Uz, Baba Ocağı’nda olmanın kendisine büyük mutluluk verdiğini belirterek, “Doğduğum büyüdüğüm yer olan Sarayköy dahil 19 İlçenin destek ve duaları ile bu yolda emin adımlarla ilerliyoruz. Bu yoldan alnımızın akıyla çıkarak Denizli’nin Meclis’teki sesi olacağım” açıklamalarında bulundu.

“VATANDAŞLARIMIZIN BANA OLAN GÜVENİ İLE BAŞARACAĞIM”

Sarayköy İlçesi’nde gösterilen ilgiden memnun olan Milletvekili adayı Uz, “Sarayköy’üm artık içlerinden birisinin vekil olmasını istiyor. Bu konuda bana güvenleri tam. Ekmeğini yediğim, yıllarımı geçirdiğim Sarayköy’ümün güvenini boşa çıkarmayacağım. Çok çalışacağım, hep çalışacağım ve vatandaşlarımızın bana olan güveni ile başaracağım” dedi.

Haber Merkezi​

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER