Vekil Nilgün Ök, DTO yönetimiyle buluştu

AK Parti Denizli Milletvekili Nilgün ÖK, Denizli Ticaret Odası (DTO) Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri ile akşam yemeğinde bir araya geldi.

AK Parti Denizli Milletvekili Nilgün ÖK, Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, DTO Yönetim Kurulu ve DTO Meclis Üyeleri ile akşam yemeğinde bir araya geldi. Milletvekili Nilgün Ök'ün ev sahipliğinde düzenlenen yemek, samimi bir havada geçti. Yemekte konuşan Milletvekili Ök, kendisinin de içinden geldiği bu yapıyı en iyi anlayan isimlerden biri olduğuna inandığını vurguladı. Denizli iş dünyasından gelen talep ve önerileri her zaman önemsediğini belirten Milletvekili Ök, elinden gelenin en iyisini yaparak, karşılıksız bırakmamaya çalıştığının altını çizdi. Elektronik çek ve bono kanunu, gümrük kanunu ve yargı reformu olmak üzere TBMM’deki son yasal düzenlemeler ve ülke gündemindeki gelişmeler hakkında bilgi veren Milletvekili Ök, kendisini kırmayıp davetine katıldıkları için Başkan Uğur Erdoğan ve ekibine teşekkür etti.

“SİZE BİR TELEFON KADAR YAKINIM”

Milletvekili Ök, “Denizli Ticaret Odası’nın içinden çıkan bir vekil olarak, 18 bin üyesiyle şehrimizin en dinamik sivil toplum kuruluşunun temsilcileri ile bir arada bulunmak benim için her zaman güzel ve önemli. Sizlerle birlikte çalışırken de hep bu hissi yaşadım. Sorumluluklarını bilerek, Denizlimiz için özveri ile çalışan başkanımız Sayın Uğur Erdoğan ve siz değerli Yönetim Kurulu Üyelerimize teşekkürlerimi iletiyorum. Şimdi de aynı sorumluluk duygusuyla, Ankara’da yine şehrimiz ve ülkemiz için güzel işler yapmaya çalışıyorum. Yanımda sizlerin olduğunu bilmek de, bana ayrı bir güç veriyor. Bildiğiniz gibi, sizlere bir telefon kadar yakınım. Benimle ilgili bir konu olduğu zaman, hiç tereddüt etmeden bana ulaşabileceğinizi biliyorsunuz. Zaten her fırsatta sizlerden gelen talep ve önerileri, Başkanımız Sayın Uğur Erdoğan ile görüşüp, değerlendiriyoruz” dedi. DTO Başkanı Uğur Erdoğan, Milletvekili Ök'e, nazik davetinden ve yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER