Vekil Sancar’dan Başkan Atlı’ya ziyaret

CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar, Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı’yı ziyaret ederek; yeni görevinde başarılar diledi.

Vekil Sancar’dan Başkan Atlı’ya ziyaret

CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar, 31 Mart Yerel Seçimlerin ardından göreve gelen Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı’yı ziyaret etti.

Ziyarete Babadağ İlçe Başkanı Mehmet Altınöz, belediye meclis üyeleri ve ilçe yöneticileri de katıldı.

Başkan Atlı’ya yeni görevinde başarılar dileyen Milletvekili Sancar, “Belediye başkanlarımızın milletimizden aldığı bu sorumluluğu yerine getirme noktasında elinden gelen gayreti, çabayı göstereceğinden en ufak şüphem yok. Denizlimize karşı sorumluluğumuz ve hükümlülüğümüz ağır ve büyüktür. Bizler takım halinde, gerek Merkezefendi gerek diğer ilçe belediye başkanlarımızla birlikte Denizli ve ilçelerimizi mazisine layık istikbale hazırlama noktasında el birliği ile bir takım oyunu içerisinde ileriye taşıma gayreti ve çabası içerisinde olacağız” şeklinde konuştu.

“HER ALANDA MAKSİMUM SEVİYEDE BAŞARIYI HEDEFLİYORUZ”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı, “Bölgemizi kalkındırmak ve büyütmek adına her alanda maksimum seviyede başarıyı hedefliyoruz. Parti örgütlerimiz öncülüğünde bizlerde Denizli’nin en önemli ilçe belediyelerinden biri olma özelliğimizden dolayı istişare içerisinde, ele ele gönül gönüle olarak, özveri ve fedakârlıkla işlerimizi yürüterek gelişim ve büyüme süreci için yapılması gereken ne varsa onu yapmaya gayret edeceğiz” ifadesini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER