VEKİL YILDIZ’DAN DENİZLİ OSB ZİYARETİ

AK Parti Denizli Milletvekili Ahmet Yıldız, Denizli Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Müdürlüğü’nü ziyaret ederek; yeni açılan Özel Denizli OSB Teknik Koleji, Denizli OSB’nin yeni projeleri ve problemleri hakkında bilgi aldı.

AK Parti Denizli Milletvekili Ahmet Yıldız, Denizli Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Milletvekili Yıldız’ı; AK Parti İl Başkanı ve Denizli OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Necip Filiz, Denizli OSB Yönetim Kurulu Başkanı M. Abdülkadir Uslu, Denizli OSB Yönetim Kurulu Üyesi Osman Uğurlu, Özel Denizli OSB Teknik Kolej Müdürü Saadettin Dumlu ve Denizli OSB Müdürlük personeli karşıladı.

Toplantıda öncelikle Denizli OSB Müdürlüğü’nün özelleştirdiği Teknik Kolej hakkında bilgi verildi. Daha sonra Denizli OSB Müdürlüğü’nün bu yıl eğitime başladığı Mesleki Eğitim Merkezi, Devlet Demir Yolları ile yapılan protokol çerçevesinde projesine başlanılan Lojistik Merkezi, A Tipi Gümrük Antrepo Projesi, Demiryolları ile çalışanların taşınması projesi ve diğer altyapı projeleri hakkında bilgiler sunuldu. Denizli OSB’deki projelere her zaman destek olacağını vurgulayan Milletvekili Yıldız, “Denizlimiz ve ülkemiz adına başlatmış olduğunuz projelerden dolayı teşekkür ederim. Denizli sanayisi ve dolayısıyla ülkemiz adına yapılan her projede destekçiniz olacağız” dedi.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2018, 17:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER