Veli Deveciler: "Kazanmanın yolu birlik olmaktan geçer"

Yukatel Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket Başkanı Veli Deveciler, cumartesi günü saat 13.00'de PAÜ Arena'da  oynayacakları Büyükçekmece karşılaşmasının önemine dikkat çekti ve Denizli halkına seslendi. Destek isteyen Başkan Deveciler, “Halkımızı maça bekliyoruz. Kazanmanın yolu birlik olmaktan geçiyor” ifadelerini kullandı. Bilet fiyatları ise 20 TL olarak açıklandı.

Veli Deveciler: "Kazanmanın yolu birlik olmaktan geçer"

ING Basketbol Süper Ligi’nin 27’nci haftasında Yukatel Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket, Denizli’de Büyükçekmece’yi ağırlayacak. Ligde kalma adına hayati önem taşıyan maçı kazanmak isteyen yeşil-siyahlılarda Başkan Veli Deveciler, “Çok önemli bir maça ev sahipliği yapacağız. Cumartesi saat 13:00’te herkesi desteğe davet ediyorum. Gündüz maçları bizim için çok zor oluyor. Maçın erken saatte olması da taraftar sayısını etkiliyor. Ancak Denizli halkından bir ricamız var. Bizi Büyükçekmece maçında yalnız bırakmasınlar. Tüm Denizli’yi maça bekliyoruz. Kazanmanın yolu birlikte geçiyor. Sahada oyuncularımızla birlikte savunma yapıp, gereken tüm desteği verelim. Bizler tribünde sahada oynayan oyuncular kadar mücadele etmeliyiz. Bizi yalnız bırakmayın ve destek verin. Bu takım Denizli’nin… Hep birlikte hedefe ulaşalım” dedi.

TARAFTAR DESTEĞİNE İHTİYACIMIZ VAR

ING Basketbol Süper Ligi’nde normal sezonun sona ermesine 4 hafta kaldı. Temsilcimiz geride kalan 26 haftada çıktığı 8 galibiyetle 12’nci sırada yer alıyor. Konuk Büyükçekmece ise 7 galibiyetle 13’üncü basamakta kendine yer edindi. Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket, sahasında Büyükçekmece’yi mağlup etmesi durumunda ligde kalma adına büyük bir adım atmış olacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER