VİVENSE, 22'NCİ ŞUBESİNİ DENİZLİ'DE AÇTI

VİVENSE, 22'NCİ ŞUBESİNİ DENİZLİ'DE AÇTI

Seçilmiş mobilyaları üreticiden doğrudan tüketicilere ulaştırmak amacıyla 2013 yılında kurulan Vivense, 22’nci showroomu Denizli’de hayata geçirdi. 

Seçilmiş mobilyaları üreticiden doğrudan tüketicilere ulaştırmak amacıyla 2013 yılında kurulan Vivense, büyümeye devam ediyor. Türkiye’nin önemli şehirlerinde showroomu bulunan Vivense, 22’nci showroomunu Denizli’ye açtı. Denizli’de 22. Şubesinin açılışını gerçekleştiren Vivense’nin CEO’su ve Kurucusu Kemal Erol, açılışa katıldı. Açılışta konuşan Erol, “Vivense Uluslararası yatırımcıları olan Türkiye’de 15 Milyon Dolara yakın yabancı yatırımcı çekmiş bir ev ve yaşam markası. Şuanda 270 çalışanıyla 22 Showroom’uyla 10 bin metre karenin üzerinde operasyon merkeziyle hizmet veriyor. Türkiye’de 200 binin üzerinde eve ulaştık. Çok geniş yelpazede mobilya satışımız var. İnternette, web sitemizde ve mağazalarımızda müşterilerimiz gelip ürünleri görüp deneyimleyebiliyorlar. İç mimarlarımızdan destek alabiliyorlar. Kendi kumaş koleksiyonumuzla ürünleri özelleştirme şansına sahipler, bunun dışında biz bu sene mobilya dışındaki diğer ev ürünlerine de giriş yaptık. Dekorasyon, ev tekstili, mutfak ürünleri gibi bu kategoride de satışlarımızda ciddi miktarda arttı” İfadelerini kullandı.

“BÜYÜK ÜRÜNLERDE KURULUMLARINI BİZ ÜCRETSİZ OLARAK YAPIYORUZ”
Erol, şunları aktardı: “Müşterilerimiz gelip evine mobilya seçerken iç mimarımızla oturup hangi renk daha güzel olur, eve nasıl yerleşim yapılabilir, hangi ürünler bir biri ile uyumlu olur gibi konularda ücretsiz danışmanlık alıp ürünlerini birlikte seçebiliyorlar. Vivense Denizli Showroom’unda keyifli bir ortamda çayını, kahvesini içerek öyle bir hizmet vermeye çalışıyoruz. Uçtan uca Vivense ürünü aldığı andan ürünü evine teslim edilene kadar biz devrede oluyoruz. Kendi teslimat ekiplerimizle ürünler teslim ediliyor. Büyük ürünlerde kurulumlarını biz ücretsiz olarak yapıyoruz. Böyle bir hizmetimiz var. Denizli’de 22. Mağazamız olarak bugün hizmete girmiş bulunmaktayız.”

“BU SENE GEÇEN SENEYE GÖRE 3 KAT BÜYÜDÜK”
İnternetten satışa ağırlık verdiğini belirten Erol, ”Satışlarımızın çoğu internet ağırlıklı. Zaten biz ilk internet sitesi olarak açıldık. Daha sonra Showroom’lar ile bu deneyimi zenginleştirmek istedik. İnternette o ürün kataloğundan ürünleri seçerek ve beğenerek mağazamıza gelerek burada kumaşını görebilir, ürünün kendisini burada varsa görebilir. Dediğim gibi iç mimarlarla oturup konuşabilir, destek alabilir, danışmanlık alabilir. Böyle bir sistemimiz var. Şuanda hızlı büyüyoruz. Bu sene geçen seneye göre 3 kat büyüdük. Seneye de hızlı büyüyeceğiz. 2 veya 3 yıl içinde Türkiye’de ev ve yaşam alanlarında öncü lider marka olmak istiyoruz” diye konuştu.

20 SENE SONRA TEKRAR DENİZLİ’YE GELDİM
1998 yılında Denizli Lisesi’nden mezun olduğunu belirten Erol, “Daha sonra İstanbul’a giderek orada Boğaziçi Üniversitesine gittim. 20 sene sonra Denizli’ye gelerek Showroom açılışı yapmak kısmet oldu. Farklı bir deneyim oldu benim için ve o açıdan Denizli ile bir gönül bağım var. 20 sene sonra Denizli’yi oldukça gelişmiş gördüm” dedi. Vivense Denizli showroomu’nda; Mağaza Müdürü Sercan Sancar, İç Mimarlar; Tuğba Dilmen, Zeynep Dilmen, Satış Danışmanı Levent Topaloğlu ve Esra Boğa olmak üzere 5 kişilik ekip yer alacak.

 

İBRAHİM ALAYONT

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211