Wolkwsvagen Crafter, test edildi

Wolkwsvagen’in Denizli bayisi olan Batı Otomotiv’de ‘Uluslararası Yılın Ticari Aracı’ ödülüne sahip olan Wolkwsvagen Crafter için ‘Test Sürüşü’ etkinliği düzenlendi.

Wolkwsvagen Crafter, test edildi

Wolkwsvagen markasının Denizli bayisi olan Batı Otomotiv, bir etkinliğe daha imza attı. ‘Uluslararası Yılın Ticari Aracı’ ödülüne sahip olan Wolkwsvagen Crafter için ‘Test Sürüşü’ etkinliği düzenlendi. Yeni Crafter’ın Yüzde 100 Wolkwsvagen DNA’sına sahip olduğunu belirten, Wolkwsvagen Crafter Satış Danışmanı Fatih Yıldız, araç hakkında bilgiler verdi.

Yıldız, “Tamamı ekstra uzun şasi olan Yeni Crafter Servis ve okul araçlarımızı 16+1, 19+1 koltuk olmak üzere Comfortline ve Highline donamın servislerine sahip. Bir çok güvenlik ve konfor özelliğinin standart olarak sunulduğu Comfortline donanımlarına ek müşteri istek ve beklentileri doğrultusunda oluşturulmuş olan Highline donanımında radyo, led farlar ve gündüz sürüş farları ile körüklü sürücü koltuğu standart olarak sunuluyor. Servis ve okul servisi hizmet vermek isteyenleri test sürüşümüze bekliyoruz” dedi. Etkinliğe katılanlar, yeni Crafter’ı test etmenin keyfini yaşadı. Test sürücünden memnun ayrılanlar, yeni aracın konforundan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER