Yağız Alp'in Amerika yolculuğu başladı

Acıpayam İlçesi’ne bağlı Kelekçi Mahallesi’ndeki Gazi Ortaokulu’nda görev yapan Ramazan Yılmaz’ın 1 yaşındaki SMA hastası oğlu Yağız Alp bebeğin valilik izinli kampanyası geçtiğimiz günlerde tamamlanmıştı. Yağız Alp bebek ve ailesi gerekli temasların ve pasaport işlemlerinin ardından tedavi olmak için Amerika’ya yola çıktı.

Yağız Alp'in Amerika yolculuğu başladı

Acıpayam İlçesi’ne bağlı Kelekçi Mahallesi’ndeki Gazi Ortaokulu’nda görev yapan Ramazan Yılmaz’ın 1 yaşındaki SMA hastası oğlu Yağız Alp’in tedavisi yardım kampanyası başlatılmıştı. Denizli, Yağız Alp Bebek için adeta seferber oldu. Yağız Alp bebeğin iyileştirme oranı yüksek olan Zolgensma tedavisini olabilmesi için gerekli olan 17 milyon lira toplandı ve kampanya son buldu. Tüm bu gelişmelerin ardından Yağız Alp bebek ve ailesi gerekli temasların ve pasaport işlemlerinin ardından tedavi olmak için Amerika’ya yola çıktı.

“YAĞIZ ALP’İ AMERİKA’YA UÇURUYORUZ”

Sosyal medya üzerinden baba Ramazan Yılmaz; “Bu zorlu süreçte üzerimizde emeği olan herkese sonsuz teşekkürler. Biz artık yolcuyuz. Tüm işlemlerimiz tamamlandı. Yağız Alp’i Amerika’ya uçuruyoruz. İyi ki varsınız” ifadelerini kullandı.

                       

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER