YAKUP AĞIRDAŞ'IN 'AŞK UĞRUNA' ADLI ALBÜMÜ TANITILDI

Doğuş Müzik Yapımcılık, Denizli Gazeteciler Derneği'nde gerçekleştirilen basın toplantısı ile Aydınlı genç sanatçı Yakup Ağırdaş'ın albümü 'Aşk Uğruna'yı basın mensuplarına tanıttı.

YAKUP AĞIRDAŞ'IN 'AŞK UĞRUNA' ADLI ALBÜMÜ TANITILDI

Doğuş Müzik Yapımcılık, yepyeni bir albüme daha imza attı. Genç sanatçı Yakup Ağırdaş'ın 'Aşk Uğruna' adlı albümünün tanıtımı gerçekleştirildi. Toplantıya; Doğuş Müzik Yapımcılık Sahibi İskender Doğan, Sanatçı Yakup Ağırdaş, Müzisyen Hurşit Türkay ve basın mensupları katıldı. Toplantıda konuşan Doğuş Müzik Yapımcılık Sahibi İskender Doğan, “Bugün bir albüm yapmak çok masraflı bir şey. Biz bu yüksek piyasada sanatçı arkadaşlarımıza maliyetine albüm hazırlıyoruz. Tüm Ege Bölgesi'nde sanatçılarımıza albüm yapıyoruz. Bizim daha önce çalıştığımız arkadaşlar bugün TRT'de, Flash TV'de yer alıyor. Doğuş Müzik Yapımcılık Denizli'de genç yetenekleri bulma adına büyük şans. Yakında diziler ve film sektöründe de yer alacağız” dedi. Yaptıkları albümlerin tüm yayıncı kuruluşlar tarafından yayınlanabileceğini belirten Doğan, Doğuş Müzik Yapımcılık olarak telif hakkına karşı olduklarını söyledi: “Sanatçı parasını konserlerden, festivallerden kazanmalı biz telif hakkı peşinde koşulmasını yanlış buluyoruz” dedi.

“ALBÜM SANATÇININ KİMLİĞİDİR”
enizli'de çok sayıda sanatçı olduğunun altını çizen İskender Doğan, “Tüm sanatçılarımıza sesleniyorum; gelin albümlerinizi çıkaralım. Çünkü albüm sanatçının kimliğidir. Burada belediye başkanlarımıza da çağrıda bulunmak istiyorum. Denizli'de yapılan konserlerde yerel sanatçılarımızı değerlendirelim. İstanbul'dan uçuk kaçık fiyatlara sanatçı getirmeyelim. Arkadaşlarımızın önünü açmak istiyorsak bunu yapmalıyız” dedi.

AĞIRDAŞ’TAN TEŞEKKÜR
Sanatçı Yakup Ağırdaş, toplantıda albümün yapımında emeği geçen Doğuş Müzik Yapımcılık ve İskender Doğan'a, Genel Yayın Yönetmeni Erol Çitçi, İmaj Maker Pınar Yurtseven, aranjör Onur Tülü'ye teşekkür etti. Ağırdaş'ın albümünde ise 11 şarkı bulunuyor. Bu şarkılar Aşk Uğruna, Çekim Yasası, Hatırla Bir Tebessüm Var, Aşkı Şimdi Yaşa Kalbimde Yaradan Var, Özüne Dön, İnan, Niyet, Gülen Gözleriyle Aşka, Aşkım Özledim Seni Ben, Aşk Var, Uyan. Doğuş Müzik Yapımcılık, tanıtım toplantısının ardından gazetecilere plaket ve hediyeler sundu.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211