“Yaptıkları, çalışkanlığı ve hayatıyla, örnek oldu”

Odanın eski başkanlarından Feridun Alpat’ın vefatı nedeniyle bir taziye mesajı yayımlayan Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, “Yaptıkları, çalışkanlığı ve hayatıyla, örnek oldu” dedi.

“Yaptıkları, çalışkanlığı ve hayatıyla, örnek oldu”

Odanın eski başkanlarından Feridun Alpat’ın vefatı nedeniyle taziye mesajı yayımlayan Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, Alpat ailesi, yakınları, sevenleri ve iş dünyasına baş sağlığı diledi.

Başkan Erdoğan açıklamasında şunları söyledi: “Denizlimizin ticari hayatı ve sanayisinin yol almasında silinmez izler bırakan, şehrimizde önemli ilklere imza atan, mesleğine ve memleketine olan aşkıyla sonraki kuşaklara örnek olacak bir hayatı, biz ve bizden sonrakilere miras bırakan, kentimizin sanayileşmesinde büyük emeği bulunan, Denizli Sanayi Odası (DSO) ile Denizli Organize Sanayi Bölgesi'nin (DOSB) Kurucu Başkanı, DTO 1963-1972 Dönemi Yönetim Kurulu ve Meclis Başkanı, duayenimiz, Denizlispor sevdalısı Feridun Alpat'ı, kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşamaktayız. Çok sevdiği hemşehrilerini şehir dışında da Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi olarak en iyi şekilde temsil etmiş değerli bir şahsiyet ile dolu dolu geçmiş, milletinin hizmetine adanmış bir ömrü, kelimelere sığdırmak imkânsız; O'na olan minnetimizi de… Aplat’ın aramızdan ayrılmasının büyük üzüntüsünü yaşamaktayız. O; yaptıkları, çalışkanlığı ve hayatıyla bizlere örnek oldu. Yapacaklarımızla, ruhunu şad etmeye çalışacağız. Allah, rahmet etsin; cennetini ebedi istirahatgahı eylesin. Ailesi, yakınları, sevenleri, iş dünyamız ile camiamızın başı sağ olsun.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211