YARENDER Başkanı Defne Samyeli, görevini İskender Doğan’a devretti

Denizli Yaren Kültür-Sanat ve Turizm Derneği’nde (YARENDER) yapılan genel kurulunda görev değişini oldu. Mevcut Başkan Defne Samyeli, başkanlık görevini İskender Doğan’a devretti.

YARENDER Başkanı Defne Samyeli, görevini İskender Doğan’a devretti

Denizli Yaren Kültür-Sanat Ve Turizm Derneği (YARENDER) genel kurulunu gerçekleştirdi. Yapılan genel kurulun ardından mevcut Başkan Defne Samyeli, başkanlık görevini İskender Doğan’a devretti.

Başkanlık görevini gönül huzuruyla devrettiğinin altını çizen Samyeli “YARENDER’de yaptığım başkanlık nöbetini, İskender Doğan’a gönül huzuru içinde devrediyorum. Kendisini tebrik ediyorum. Yeni yönetim de yine varım. Harika etkinlikler yapacağız. Bu kez daha güçlüyüz” dedi.

Dernekte çok değerli şair ve yazarların bulunduğunun altını çizen İskender Doğan; “Özellikle Türkiye çapında tanınan şairimiz; Safiye Samyeli’nin bulunması bizim için onurdur. Bundan böyle daha aktif çalışmalar içinde olacağız. YARENDER’in kurumsallaşması için mücadele vereceğiz. En kısa zamanda YARENDER üyelerinin şiirlerinden oluşan, bir kitap hazırlayacağız. YARENDER Denizli kültür-sanatına damga vuracaktır. Değerli yönetim kurulu arkadaşlarımızla, üyelerimizle kenetlenip başarılı çalışmalar yapacağız” diye konuştu.

Başkanlığını İskender Doğan’ın yaptığı yönetim kurulunda şu isimler yer aldı: Safiye Samyeli, Emin Çetin, Sultan Torun, Ali Özdemir, Osman Atar, Bekir Çabuk, Erdinç Ersoy, Hüseyin Kocakaya ve Murat Eroğlu. Denetleme Kurulu: İbrahim Tosun, Hatip Çelebi ve Salih Armağan. Yedek Üyelikler; Sebahat Şahin, Binali Aydın ve Mehmet Ahilik.

HATİCE DEMİR

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2019, 12:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221