YAŞLI KADINI DARP EDEREK GASP ETME İLE İLGİLİ 3 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

YAŞLI KADINI DARP EDEREK GASP ETME İLE İLGİLİ 3 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

 Denizli'de ''Oğlunun arkadaşıyım'' diye çaldığı kapıyı açan yaşlı kadından su isteyen saldırganın yaşlı kadının yüzüne sprey sıktıktan sonra feci şekilde döverek altınlarını çalması olayıyla ilgili 3 kişi gözaltına alındı. 
Olay, geçtiğimiz 10 Ocak 10.00 sularında Denizli'nin Çal ilçesi Akkent Mahallesi Oturak Sokak'taki, bir evde meydana gelmiş ve kimliği belirsiz bir kişi evde tek başına yaşayan 74 yaşındaki 5 çocuk annesi, 17 torunu olan Ümmü Coşdan'ın kapısını çalarak, 'senin oğullarının arkadaşıyım' diyerek önce su istemişti. Kadın, su verdikten sonra kimliği belirsiz kişi, etrafı kontrol etmek amacıyla aşağı ve yukarıya çıkmış ve şahıs ikinci sefer su isteyince, 74 yaşındaki kadın içeriye su şişesini alarak kapıya gelmeye çalışmıştı. Kimliği belirsiz gaspçı o sırada, yanındaki spreyi yaşlı kadının yüzüne sıktı daha sonra kadının yüzüne vurarak, feci şekilde darp etmişti. Yaşlı kadın, gaspçıdan kurtulmak için parmaklarını ısırmış ve iki parmağı ısırılan gaspçı, yaşlı kadının boynundaki beşi bir yerde denilen altını kolyesini çalarak evin arkasındaki odanın penceresinden kaçmıştı.
Jandarma ekipleri, çevre köy ve ilçelerde araştırmayı sürdürüyor
Olayın ardından çalışma ilçe jandarma ekipleri, çevredeki köye ve Bekilli ilçesine kadar geniş çaplı bir soruşturma yaptı. Yapılan çalışma kapsamında 3 kişi gözaltına alındı. Jandarmadaki işlemleri biten 3 şüpheli Çal Adliyesine sevk edildi. 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER