Yazar Şermin Yaşar’a çocuklardan yoğun ilgi

Merkezefendi Belediyesi tarafından düzenlenen El Emeği ve Girişimci Kadınlar Festivali’nin son gününde yazar Şermin Yaşar, çocuk okurlarıyla bir araya geldi.

Yazar Şermin Yaşar’a çocuklardan yoğun ilgi

Belediyesi tarafından düzenlenen El Emeği ve Girişimci Kadınlar Festivali, son gününde de yoğun ilgi gördü. Merkezefendi Kültür Merkezi’ndeki festivalde yazar Şermin Yaşar, çocuk okurlarıyla bir araya geldi. Yaşar’ın söyleşisine çocuklar yoğun ilgi gösterdi. Servergazi Salonu’nu dolduran çocuk ve yetişkinler Şermin Yaşar’ın çocukluğunu, yazmaya başlamasını, kitapları nasıl yazdığını ve hayat hikayelerini büyük bir dikkatle dinlediler. Çocuklara neler yapmaları gerektiğini anlatan Yaşar, çocuklara hayal kurmaktan ve yazmaktan hiçbir zaman vazgeçmemelerini söyledi. Yaklaşık iki saat süren söyleşide çocuklar ünlü yazar Şermin Yaşar’a sorularını yönelttiler. 160 standın kurulduğu ve yoğun katılımın sağlandığı festivalde atölye çalışmaları, sürpriz etkinlikler ve el emeği ürünler sergilendi.

Zeynep Casalini ve RollBack Grubu coşturdu

Festivalin ikinci gününde konser veren Zeynep Casalini ve RollBack Grubu birbirinden güzel şarkıları seslendirerek kendilerini dinlemeye gelen sanatseverleri adeta coşturdu. Denizli’de olmaktan son derece mutlu olduğunu belirten Zeynep Casalini, festivalin amacına ulaştığını söyleyerek Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan’a teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER