“Yeni bir binanın yeni dinamizm, yeni enerji getirir umudumuz var”

DRT ekranlarında yayınlanan ‘Haftaya Bakış’ programında yeni hizmet binasına ilişkin açıklama yapan Denizli Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Selim Kasapoğlu, “Artık yeni bir bina; Denizli sanayisine yeni bir dinamizm, yeni bir enerji getirir umudumuz var” dedi.

“Yeni bir binanın yeni dinamizm, yeni enerji getirir umudumuz var”

Denizli Sanayi Odası (DSO) Başkan Yardımcısı Selim Kasapoğlu, DRT ekranlarında yayınlanan ve İrfan Atasoy tarafından hazırlanıp sunulan ‘Haftaya Bakış’ programında yeni hizmet binasına ilişkin açıklamalarda bulundu.

İlk defa başkasının sahip olduğu bir kaynağı yönettiğini ifade eden Kasapoğlu, şunları kaydetti: “Denizli’nin girişinde, İzmir yolundan şehre gireni karşılayan, tamamen bu çağa özgü bir mimariyle yapılmış, sade, şık bir bina yaptığımızı düşünüyoruz. Denizli sanayisinin buna ihtiyacı vardı. Önümüzdeki yıl, Denizli sanayicisinin 50’nci yılı. O eski bir binaydı. Eski bina da Denizli sanayisinin emekleme döneminde Denizli’ye çok şey kattı. O binada çok insanlar ağırlandı. O bina da bu 50 yılın sonunda, anlamlı bir dönemde görevini bıraktı. Artık yeni bir bina; Denizli sanayisine yeni bir dinamizm, yeni bir enerji getirir umudumuz var. Bu binanın hizmete açılması, Denizli sanayicisi için de yeni bir dönem olacağını düşünüyorum. Ferah, insanları motive eden, sanayicilerin bir araya gelip, bir şeyler konuşabildiği, programlar yapabildiği bunun da sade ve şık bir şekilde yapılabileceği bir alan olduğunu gösterdiğimizi düşünüyorum. Müjdat Başkanım her zaman israfa karşı şık bir bina olmasını istedi. Bizlerin de temennisi oydu. İnşaat komisyonunda çalışan arkadaşlar da hep bu şekilde ilerlediler. Ben herkese teşekkür ediyorum. Bugün burası için ayrılan kaynak, artan maliyetlerden sonra artık o kadar ucuz bir noktaya geldi ki… Denizli Sanayi Odası iyi ki bu kararı almış. Belki de çok doğru bir zamanda bu kararı aldık.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER