Yeni ekonomi modeli vatandaşlara anlatıldı

Türkiye’nin yeni ekonomi modelini önce sivil toplum kuruluşları ve oda temsilcilerine tanıtan AK Parti Denizli Teşkilatı, birlikte sahaya inerek yeni modeli vatandaşlara anlattı.

Yeni ekonomi modeli vatandaşlara anlatıldı

Türkiye’nin yeni ekonomi modelini önce sivil toplum kuruluşları ve oda temsilcilerine anlatan AK Parti Denizli Teşkilatı, hafta sonu da tüm ilçe teşkilatları ile birlikte sahaya inerek, yeni modeli vatandaşlara anlattı. AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör’ün öncülüğünde sahaya inen Denizli teşkilatı, vatandaşlara broşür verdi, yeni ekonomi modelini tanıttı.

Konuya ilişkin açıklama yapan Başkan Güngör, “Yatırım, istihdam, üretim, ihracat ve büyüme odaklı yeni ekonomi modelimizi ve Denizlimizin sistemdeki durumunu toplantılar ile önce iş dünyasına anlatarak paylaşmıştık. Bugün de Merkezefendi, Pamukkale, Acıpayam, Babadağ, Baklan, Bekilli, Beyağaç, Bozkurt, Buldan, Çal, Çameli, Çardak, Çivril, Güney, Honaz, Kale, Sarayköy, Serinhisar ve Tavas İlçe Teşkilatlarımız ile eş zamanlı sahaya indik. Sokak sokak, ev ev dolaşarak Türkiye’nin yeni ekonomi modelini anlatıyoruz. Broşürler dağıtarak vatandaşlarımızı bilgilendiriyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları ile Denizli’de çalmadık kapı bırakmayacağız. Durmak yok, koşmaya devam…” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER