Yeni Toyota Corolla, ilk sahibine teslim edildi

Hibrit versiyonu, üstün sürüş dinamikleri, lüks ve fonksiyonel kabini, sıra dışı tasarımı, güvenlik özellikleri, üstün teknolojisi ile sedan otomobillerin standartlarını yeniden belirleyen Yeni Corolla, Denizli’deki ilk sahibi; Sarıiz çiftine düzenlenen törenle teslim edildi.

Yeni Toyota Corolla, ilk sahibine teslim edildi

Üretilmeye başlandığı 1966 yılından bugüne kadar tüm dünyada 46 milyon adetten fazla tercih edilen “efsane model” Corolla’nın 12’nci nesli Türkiye’deki ilk kullanıcılarına teslim edildi. İlk neslinden bu yana kendine özel bir hayran kitlesi yaratarak otomotiv dünyasının her zaman merak ve heyecan uyandıran otomobili olmayı başaran Yeni Corolla’yı ilk sahiplerine ulaştırmak için Türkiye’deki tüm Toyota Plazalarda olduğu gibi Denizli Toyota Plaza Yarımca’da da bir tören düzenlendi. Hibrit versiyonu, üstün sürüş dinamikleri, lüks ve fonksiyonel kabini, sıra dışı tasarımı, güvenlik özellikleri, üstün teknolojisi ile sedan otomobillerin standartlarını yeniden belirleyen Yeni Corolla Denizli’deki ilk sahibine teslim edildi. Hibrit versiyonu ile birlikte Türkiye’de üretilen Yeni Corolla’nın teslimat töreninde otomobilinin anahtarını alan Kızılcabölük’lü Tekstilci Bilal – Emel Sarıiz çifti büyük mutluluk yaşarlarken, Corolla’nın yeni donanım, konfor, teknoloji ve tasarımı karşısında hayranlığını gizleyemediler.

“BÜYÜK HEYECAN VE MUTLULUK YAŞIYORUZ”

Yeni Corolla’nın ilk teslimatı için Denizli Toyota Plaza Yarımca’da düzenlenen törende bir konuşma yapan Toyota Plaza Yarımca Bayi Sahibi Mehmet Yarımca, uzun zamandır bu anı beklediklerini belirterek; “Hem bizler, hem de müşterilerimiz büyük heyecan ve mutluluk yaşıyoruz. Toyota’nın misyonu her zaman en iyi otomobilleri üretmek ve markamızı Türkiye’nin en sevilen markası yapmaktır. Türkiye’de üretilecek Corolla’nın yükselen bu hedefte kilit rol oynayacağına inanıyorum” dedi.

“YENİ COROLLA’NIN YENİ STİLİ, ÇOK ETKİLEYİCİ”

Yeni Corolla’sına kavuşan Bilal – Emel Sarıiz de otomobilini teslim alırken; Toyota kalitesini yaşayacak olmaktan mutluluk duyduklarını belirtiler. Bilal Sarıiz; “Yeni Corolla’nın insanı hayran bırakan yeni stili çok etkileyici. Bu yeni tasarıma Corolla’nın tüm dünyada bilinen üstün avantaj ve özellikleri de eklenince ortaya böylesine mükemmel bir otomobil çıkmış. Tüm bu özelliklere sahip mükemmel bir otomobili olan Toyota Corolla’ya sahip olmak çok prestijli olacak” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211