YILBAŞINDA EĞLENCENİN MERKEZİ ‘PAMUKKALE’ OLDU

Dünyanın diğer ülkelerle birlikte Türkiye ve Denizli’de de yılbaşı heyecanı yaşanırken; yeni yıl eğlencelerinin merkezi ise doğa harikası Pamukkale’deki Otel Ve Moteller Oldu.

YILBAŞINDA EĞLENCENİN MERKEZİ ‘PAMUKKALE’ OLDU

Dünyada ve Türkiye’de olduğu gibi Denizli’de de yeni yıl heyecanı yaşandı. Yeni yıla eğlenerek girmek isteyen Denizlililer, doğa harikası Pamukkale’deki otellere akın etti. Denizli’nin Merkezefendi ve Pamukkale İlçeleri’nde bulunan eğlence merkezleri ile Pamukkale ve Karahayıt’ta bulunan turistik otellerin yılbaşı nedeniyle düzenledikleri programlar, büyük ilgi gördü. Yılbaşı kutlamasının ilk adresi ise Butik Şiir Otel oldu.  Yeni yıla Şiir Otel’de giren Denizlililer, Grup Nüans, Dans Show ve DJ Performans doyasıya eğlendi.

Pamukkale’de ise yılbaşı kutlamalarının adresi; Colossae Thermal Hotel oldu. Denizlililer, Colossae Thermal Hotel’in Salon 1’de sanatçı Ayşen Birgör ve Salon 2’de sanatçı Neva Edizel’in söylediği türkülerle yeni yıla “merhaba” dediler.

Colossae Thermal Hotel Salon 2’de İzmirli olan sanatçı Neva Edizel, geri sayımdan sonra söylediği “İzmir Marşı”  ile zirve yaptı. Salonda yeni yıla giren Denizlililer, marşı sonuna kadar yüksel sesle eşlik ettiler.  Colossae Thermal Hotel Salon 2’de Münir Aybay’a doğum günü sürprizi yapıldı. Sanatçı Neva Edizel’le birlikte mumlara üfleyen, Münir Aybay, “Sürpriz oldu. Benim için en mutlu bir yılbaşı oldu” dedi. Denizli’de yılbaşı kutlamaları olaysız sona erdi.

MUHAMMET KARAÇAY​​​​​​​

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER