Yılbaşının kalbi yine DRT’de attı

Yılbaşında Denizli’nin kalbi, yine DRT ile attı. DRT’nin geleneksel ‘Yeni Yıl Özel’ canlı yayın programı, bu yıl hafta boyu gerçekleşti. Halil Pekdemir Çiftliği sponsorluğunda yapılan ‘Yeni Yıl Özel’ program, birbirinden özel ve önemli konukları ağırladı.

Yılbaşının kalbi yine DRT’de attı

Yılbaşında Denizli’nin kalbi, yine DRT ile attı. DRT’nin geleneksel ‘Yeni Yıl Özel’ canlı yayın programı, bu yıl hafta boyu gerçekleşti. Halil Pekdemir Çiftliği sponsorluğunda yapılan ‘Yeni Yıl Özel’ programı, 27 Aralık 2021 Pazartesi Günü başladı.

Canlı yayınlarla 31 Aralık 2021 akşamı saat 20.00’ye kadar devam eden ‘Yeni Yıl Özel’ programında; Tolga Alp Düzgören, Cansu Karacık Yazıcı, İrfan Atasoy ve Gülşen Yarımca, yine birbirinden özel ve önemli konukları ağırladı. Denizli’nin “iş, siyaset, spor dünyasından” önemli isimleri, Denizli protokolü ve sivil toplum kuruluşların önde gelen temsilcileri, DRT Yeni yıl Özel’de 2021 yılını değerlendirdi ve 2022’den beklentilerini anlattı. ‘Yeni Yıl Özel’ programının final bölümüne İrfan Atasoy’a konuk olan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, yılbaşı pastasını kesti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER