YILDIZ; “BİZ HAZIRIZ”

Çalışma ekipleri ile bir araya gelen CHP Merkezefendi Belediye Başkan Aday Adayı Sabri Yıldız, 31 Mart’ta yapılacak seçimlerde Merkezefendi’yi alacaklarını belirterek, “Biz hazırız” dedi.

YILDIZ; “BİZ HAZIRIZ”

CHP Merkezefendi Belediye Başkan Aday Adayı Sabri Yıldız, 2 ay önce açtığı seçim ofisinde çalışma arkadaşları ile geniş kapsamlı bir toplantı düzenledi. Yaklaşık 250 kişinin katıldığı toplantıda konuşan Yıldız, önemli mesajlar verdi. Çalışmalara başladıkları günden bu yana büyük mesafeler aldıklarını ifade eden Yıldız; “Merkezefendi’nin birleştirici ve bütünleştirici gücü olarak, birlikte çıktığımız bu yolda tam bir ekip olduk. Hepimiz sabırsızlıkla seçim çalışmaları için alanlara inmeyi bekliyoruz. Ben yürekten inanıyorum, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan seçimlerde Merkezefendi Belediyesi’ni mutlaka kazanacağız” dedi.

“ÖN SEÇİME DE EĞİLİM YOKLAMASINA DA HAZIRIZ”

Aday belirlenme sürecinin devam ettiğine dikkat çeken yıldız; “Çalışma ekiplerimizle birlikte, ister ön seçim olsun, ister eğilim yoklaması olsun, biz hepsine hazırız. Biz eğilim yoklamasına da 31 Mart tarihinde ki seçime de hazırız. Bizler bu süreçte birlik bütünlük içinde inanmış kadrolarla gece-gündüz  çalışarak, Merkezefendi Belediyesi’ni almak için varımızı yoğumuzu ortaya koyacak ve başaracağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Biz CHP’li olsun olmasın, Merkezefendi’de yaşayan tüm vatandaşlarımızın oyuna talibiz.  Biz bu seçimi alacağız ve Merkezefendi’yi çağdaş belediyecilik ile tanıştıracağız. Çalışmalar ve projelerimizle farkımızı göstereceğiz. Çalışma ekiplerimizle toplantılarımız, önümüzdeki günlerde de guruplar halinde devam edecek” diye konuştu. Toplantı, daha sonra katılımcılarla karşılıklı bilgi paylaşımı ve projelerin değerlendirilmesi ile devam etti.

HABER MERKEZİ​​​​​​​

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER