YILDIZLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI KORTEJ YÜRÜYÜŞÜ İLE BAŞLAYACAK

Merkezefendi Kültür Merkezi ve Nikâh Sarayı’nda gerçekleşecek olan Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Yıldızlar Türkiye Şampiyonası’nın kortej yürüyüşü, 2 Kasım Cuma günü saat 16.00’da Denizli Valiliği’nin önünde başlayıp 15 Temmuz Delikliçınar Meydanı’nda sona erecek.

YILDIZLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI KORTEJ YÜRÜYÜŞÜ İLE BAŞLAYACAK

Geçtiğimiz günlerde Türkiye Halk Oyunları Federasyonu ile Merkezefendi Belediyesi arasında yapılan protokol çerçevesinde, Yıldızlar Türkiye Şampiyonası 3-4 Kasım tarihlerinde Merkezefendi Belediyesi tarafından Denizli’ye kazandırılan Merkezefendi Kültür Merkezi ve Nikâh Sarayı’nda gerçekleşecek. 24 ilden 750 sporcunun katılacağı organizasyon, 2 Kasım Cuma günü saat 16.00’da kortej yürüyüşü ile start alacak.

Kortej yürüyüşü Denizli Valiliği önünde başlayacak ve 15 Temmuz Delikliçınar Meydanı’nda son bulacak. Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Yıldızlar Türkiye Şampiyonası, 3 Kasım Cumartesi saat 20.00’da Düzenlemesiz Dal Yarışmaları ile MKM’de devam edecek.  Şampiyona 4 Kasım Pazar günü saat 17.00’da Düzenlemeli Dal Yarışmaları ile yine MKM’de son bulacak.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2018, 17:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER