'YILLARDIR DOĞRU BİLDİKLERİMİZİ VATAN VE MİLLET İÇİN SAVUNDUK'

'YILLARDIR DOĞRU BİLDİKLERİMİZİ VATAN VE MİLLET İÇİN SAVUNDUK'

Haftalık olağan yönetim kurulu toplantısında konuşan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkezefendi İlçe Başkanı Yurdahan Özhan, “Bu dönem, milliyetçilere devletin ve milletin ihtiyacı daha fazla var. Biz yıllardır doğru bildiklerimizi vatan ve millet için savunduk. Bundan sonra da savunmaya devam edeceğiz” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkezefendi İlçe Teşkilatı, haftalık olağan yönetim kurulu toplantısını Milliyetçi Hareket Partisi Merkezefendi İlçe Başkanı Yurdahan Özhan, başkanlığında parti binasında yaptı. Ağırlıklı olarak gündemdeki konuların görüşüldüğü toplantıda, 2017 yılı genel hatları ile değerlendirildi.  Teşkilatın 2018 yılında yapacağı çalışmalar da ana başlıkları ile ele alındı. Yönetim kurulu üyelerinin vatandaşların talep ve isteklerini aktardığı toplantı öncesinde konuşan MHP Merkezefendi İlçe Başkanı Yurdahan Özhan, “Bu dönem, milliyetçilere devletin ve milletin ihtiyacı daha fazla var. Biz yıllardır doğru bildiklerimizi vatan ve millet için savunduk. Bundan sonra da savunmaya devam edeceğiz. Fitne ve fesat sokuculara kesinlikle müsaade etmeden her zamankinden daha dik ve her zamankinden daha birlik ve beraberlik ruhu içinde hareket etmemiz lazım. 2018 bizler için daha hareketli bir yıl olacak”  dedi.

“MERKEZEFENDİ İLÇESİ’NDE GİRMEDİĞİMİZ YER KALMAYACAK”
2018 yılının ilk günlerinden başlayarak mahallelerde çeşitli programlar gerçekleştireceklerini anlatan Özhan, “Sevindik Mahallemizde 10 Ocak 2018 Pazar günü saat 15.00’te ilk büyük etkinliğimizi gerçekleştireceğiz. Merkezefendi Belediye Meclis Üyelerimiz, Sevindik’te yapacağımız ve miting havasında geçecek toplantıda vatandaşlarımızla buluşacak. Birinci ağızdan bizlere dert ve isteklerini aktarma fırsatı bulacaklar. Bu tip etkinliklerimiz, partimizin üst kademelerinin de katılımı ile diğer mahallelerimizde de devam edecek. Merkezefendi İlçesi’nde girmediğimiz yer kalmayacak” dedi. 

 

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211