Yılmaz; “Pandemi yasaklarını fırsata çevirdik”

MHP Pamukkale İlçe Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, pandemi yasaklarını fırsata çevirmeyi başardıklarını, yasaklı günlerde telefonla, internet üzerinden, çeşit sosyal platformlardan teşkilat üyelerine ulaştıklarını, halkla bir arada olmaya devam ettiklerini söyledi.

Yılmaz; “Pandemi yasaklarını fırsata çevirdik”

MHP Pamukkale İlçe Teşkilatı, pandemi yasaklarının sona ermesiyle birlikte açık alanda ilk toplantısını gerçekleştirdi. MHP Pamukkale İlçe Başkanı Mehmet Ali Yılmaz’ın, ev sahipliğinde düzenlenen toplantıya; İl Başkanı Ziya Gökalp, Pamukkale Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan Eskin, İl Başkan Yardımcıları, meclis üyeleri ve partililer katıldı. Toplantıda konuşan Başkan Yılmaz, pandemi yasaklarını, kısıtlamaları fırsata çevirmeyi başardıklarını söyledi. Parti üyelerini, vatandaşları yasaklar nedeniyle ziyaret edemeseler de, yüz yüze görüşemeseler de, telefonla, internet üzerinden, sosyal paylaşım sitelerinden, çeşitli platformlardan halkla birlikte olmaya devam ettiklerine vurgulayan Başkan Yılmaz, evlerinde karantinada olan birçok aileye destek verdiklerini uzaktan da olsa yanların da olduklarını hissettirdiklerine dikkat çekti.

“Çalışmalarımızı hızlandıracağız”

Başkan Yılmaz "Teşkilatımız ile bir araya gerek birlik ve beraberliğimizi artırmak istedik. Önümüzdeki dönemde hem MHP hem Cumhur İttifakı olarak çalışmalarımızı hızlandıracak, halkımızın ve milletimizin bekası için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Pandemi yasakları nedeniyle ilçe teşkilatı olarak çalışmalarımıza ara vermeden devam ettik. Evlerinde olan sokağa çıkamayan halkımızla internet üzerinden veya telefonla buluştuk. Salgına yakalanıp karantinayı evlerinde geçiren parti üyelerimizin ihtiyaçlarını karşıladık. Kötü, sıkıntılı günler geride kaldı. Böyle hep birlikte olduğumuz toplantıları özlemişiz. Toplantımızda pandemi yasakları boyunca yaptığımız çalışmaları ve bundan sonraki süreçte yapacağımız çalışmalarımızı projelerimizi yönetim kurulu üyelerimizle masaya yatırıp konuşacağız, fikir alış verişinde bulunacağız. Etkinliğimize katılarak bizleri onurlandıran başta İl Başkanımız Ziya Gökalp olmak üzere tüm ülküdaşlarımıza teşekkür ederim” dedi. İl Başkanı Ziya Gökalp de organizasyon için Başkan Yılmaz'a teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER