Yukatel Merkezefendi Belediyesi’nde kombine satışları başlıyor

Türkiye Basketbol Federasyonu’nun yeni sezonunda salon kapasitelerinin yüzde 50'si, ayrıca localara da tüm kapasiteleri kadar seyirci alınabileceğini duyurmasının ardından Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basketbol Asbaşkan Gökhan Gökşin; “Önümüzdeki günler itibarıyla kombine satışları başlayacak” dedi.

Yukatel Merkezefendi Belediyesi’nde kombine satışları başlıyor

Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF), 2021-2022 sezonunda salon kapasitelerinin yüzde 50'si, ayrıca localara da tüm kapasiteleri kadar seyirci alınacağını duyurdu. Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basketbol Asbaşkan Gökhan Gökşin, TBF’nin bu kararının ardından açıklamalarda bulundu. Asbaşkan Gökşin, “Önümüzdeki günler itibarıyla kombine satışları başlayacak. Süper Lig takımları bu kararın çıkmasını bekliyordu. Bu bizim için de kulüpler için de çok önemli bir karar. TBF’nin aldığı yüzde 50 seyircili kararı bizi mutlu etti. Denizli halkının şampiyon takımıyla buluşacağı günü iple çekiyoruz. İnşallah en kısa zamanda da yüzde 100 seyircili oynanabilecek ortam oluşur. Kombine ve localar ile ilgili yönetim kurulumuzun çalışmaları devam ediyor. Bugüne kadar belirsizlik hakimdi seyirci konusunda ama artık bu ortadan kalktığına göre en hızlı bir şekilde kombineleri ve locaları belirleyip Denizli halkına en kısa zamanda duyuracağız” diye konuştu.

“Çok mutluyuz”

Asbaşkan Veli Tefenlili ise seyirciyle buluşacakları için çok mutlu olduklarını söyledi. Tefenlili, “Çok mutluyuz. Heyecanla Denizli'de oynanacak olan ilk lig maçımızı bekliyoruz” diye konuştu. Öte yandan bu sezon ING Basketbol Süper Ligi'nde ilk kez mücadele edecek olan Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basketbol'da yeni sezon hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER