Yukatel Merkezefendi moral buldu

ING Basketbol Süper Ligi’nin 12’nci haftasında yarın saat 18.00’de deplasmanda Büyükçekmece ile karşılaşacak olan Yukatel Merkezefendi Belediyesi, son antrenmanını Pusulam Koleji’nde gerçekleştirdi. Antrenman sonrası öğrencilerle bir araya gelen yıldız basketbolcular, keyifli anlar yaşayarak; moral depoladı.

Yukatel Merkezefendi moral buldu

Yukatel Merkezefendi Belediyesi, Büyükçekmece maçı hazırlıklarını Pusulam Koleji’nde gerçekleştirdiği antrenmanla devam etti. Antrenman sonrası öğrencilerle bir araya gelen yıldız basketbolcular, keyifli anlar yaşarken; öğrenciler de unutulmaz bir gün yaşadı. Sadece maçlarda gördükleri basketbolcularla uzun uzun sohbet eden öğrenciler, sık sık fotoğraf çektirirken, imza almayı da ihmal etmediler.

“BİZİM AÇIMIZDAN ÇOK İYİ OLDU"

Minik öğrencilerin yoğun sevgi gösterisi karşısında oldukça şaşkına dönen basketbolcular, zorlu maç öncesi moral bulurken; takımın Genel Menajeri Evren Yenice, “Antrenman sonrası küçük dostlarımızla bir araya geldik. Açıkçası bizim açımızdan çok iyi oldu. Stresli ve zorlu maçlar oynuyoruz. Burada biraz olsun, sosyalleşme adına güzel bir etkinlik oldu diyebilirim. Hafta sonunda Büyükçekmece ile oynayacağız. O maçı kazanıp minik dostlarımıza armağan etmek istiyoruz” dedi.

“ÖĞRENCİLERİMİZ İÇİN UNUTULMAZ BİR GÜN OLDU"

Pusulam Koleji Kurucularından Emre Taner, “Bugün basketbol salonumuzda Yukatel Merkezefendi Belediyesi takımımızı ağırladık. Antrenman sonrası da öğrencilerimiz basketbolcularla bir araya geldi. Çok renkli ve güzel görüntüler ortaya çıktı. Çocuklarımızın gözlerindeki heyecan ve mutluluğu görünce daha iyi anladık” diye konuştu. Pusulam Koleji Kurucularından Serkan Deniz ise “Yukatel Merkezefendi Belediyesi teknik ekibine ve oyunculara da gösterdikleri ilgi için çok teşekkür ederiz. Özellikle küçük yaşta basketbol tutkusu olan öğrencilerimiz için unutulmaz bir gün oldu. Umuyorum  takımımız da Büyükçekmece deplasmanından galibiyetle döner ve bizleri gururlandırır” ifadelerini kullandı. Yukatel Merkezefendi Belediyesi, Büyükçekmece Basketbol karşılaşması, yarın saat 18.00’de Gazanfer Bilge Spor Salonu’nda oynanacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER