YUSUF GARİP, BAHÇELİ'YLE BİR ARAYA GELDİ

YUSUF GARİP, BAHÇELİ'YLE BİR ARAYA GELDİ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Av. Yusuf Garip, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin daveti üzerine  “Siyaset ve Liderlik Okulu’nun 14. Dönem Sertifika törene katıldı.

MHP Genel Merkezi’nde 14’üncüsü gerçekleştirilen törende ‘Siyaset ve Liderlik Okulu’ndan mezun olanlara Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin de katıldığı törenle sertifikaları verildi. Genel Başkan Bahçeli tarafından törene davet edilen MHP Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Av. Yusuf Garip, sertifika töreninin ardından MHP Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Celal Adan, Osmaniye Milletvekili Doç. Dr. Ruhi Ersoy, Ankara  Milletvekili Prof. Dr. Zuhal Topçu, Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan, Ankara Milletvekili Prof. Dr. Zühal Topçu, Osmaniye Milletvekili Doç. Dr. Ruhi Ersoy ve  Mersin Milletvekili Baki Şimşek ile görüştü. MHP’li kurmaylar Garip’e, Denizli’deki yaptığı çalışmaları yakından takip ettiklerini belirterek, ziyaretinden dolayı teşekkür ettiler.

GENEL BAŞKANLA BİRARAYA GELDİ
MHP’li Garip, daha sonra Genel Başkan Devlet Bahçeli ile de bir araya gelerek; yaptığı çalışmalar hakkında bilgi aktardı. Kendisinin de Siyaset Ve Liderlik Okulu’nun 2013 yılında 9. Dönem mezunu olduğunu belirten Garip, Genel Başkan Dr. Devlet Bahçeli’nin siyaset ve liderlik okuluna büyük önem verdiğini ve bu okuldan mezun olmuş kişilerle sık sık bir araya geldiğini söyledi. Fırsat buldukça değişik etkinliklerde siyaset ve liderlik okulu mezunları ile toplantılar gerçekleştirdiğini kaydeden Garip, “Siyaset ve Liderlik Okulu’nun mezunlarının arasında  21.dönem Milletvekilimiz sayın Ali Keskin’in kızı Ayşe Keskin de yer alıyor. Okulu üçüncülükle bitiren ve belgesini Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’den alan Ayşe Keskin ile Hüseyin Keskin kardeşimizi kutluyor, bundan sonra yaşamında üstün başarılar diliyorum” dedi. 

 

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221