Zafer Mahallesi yeni yollara kavuşuyor

Zafer Mahallesi’nde yapılan yol çalışmalarını yerinde inceleyen Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “İlçemizde yeni yollar yeni standartlar yapmaya devam ediyoruz. Önemli bir yükü taşıyacak olan caddemiz, Merkezefendimize hayırlı olsun” dedi.

Merkezefendi Belediyesi, ilçe genelindeki ‘Yeni Yollar Yeni Standartlar’ sloganıyla sürdürdüğü yol çalışmalarına devam ediyor.

Bu çerçevede Merkezefendi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Zafer Mahallesi’nde yol çalışmaları gerçekleştiriliyor.

Belediyesi Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, çalışmaları yerinde inceleyerek, görevlilerden bilgi aldı.

Zafer Caddesi’ndeki çalışmalar kapsamında 5 bin metre bordür, 4 bin metrekare parke taşı, 10 bin ton PMT ve 6 bin 200 ton asfalt kullanıldı.

Yapılan çalışmaların maliyeti ise yaklaşık 2 Milyon TL.

Zafer Caddesi’ndeki yol çalışmalarını inceleyen Başkan Subaşıoğlu, “Merkezefendi Belediyesi olarak yeni yollar yapmaya devam ediyoruz. Şu an Zafer Mahallemiz ile Akçeşme Mahallemizi birbirine bağlayan Zafer Caddesi üzerindeyiz. Yaklaşık 1 km uzunluğunda,15 metre genişliğinde İzmir asfaltına alternatif olan, yükünü alan bir yolu bitirmek üzereyiz. Merkezefendi Belediyesi olarak yaklaşık 2 milyon TL’lik yatırımla sanayici kardeşlerimizin, esnaflarımızın özellikle yük taşımaları noktasında bu yol önemli bir hizmet edecek. Önemli bir yükü taşıyacak olan Zafer Caddemiz, Merkezefendimize hayırlı olsun. Bizler yeni yollar yapmaya, yeni standartlar koymaya devam ediyoruz” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2019, 09:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER