“ZEYBEKCİ DENİZLİ’NİN DEĞERİDİR”

Eski Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin Denizli’nin yetiştirdiği önemli bir değer ve devlet adamı olduğunu, hizmetleriyle iz bıraktığını belirten AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, “Sayın Bakanımız bir Denizli sevdalısıdır. Her koşulda Denizlimize ve memleketimize hizmet etmeye devam edeceğine şüphemiz yoktur” dedi.

“ZEYBEKCİ DENİZLİ’NİN DEĞERİDİR”

AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, Eski Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin Denizli’nin altın dönemlerine damga vuran bir isim olduğunu belirtti. Başkan Gökbel, “Sayın Bakanımız, belediye başkanı olarak, milletvekili olarak, Ekonomi Bakanı olarak, hizmet makamlarına hakkıyla erişmiş ve unutulmayacak icraatlara imza atmıştır. Denizli’yi gerçek anlamıyla bir kent haline getirmiştir. Denizlimiz Sayın Zeybekci ile birlikte saygınlığını daha da artırmıştır. İş dünyasının içinden çıkan bir Ekonomi Bakanı olarak, sektörlerin sorunlarına çare bulmak için çalışmış, bunun neticesinde Türkiye ihracat rekorları kırmıştır” dedi.

“HİZMETLERİYLE İZ BIRAKTI”
Zeybekci’nin Denizli’nin yetiştirdiği önemli bir devlet adamı ve değer olduğunu ifade eden İlçe Başkanı Gökbel, “Sayın Zeybekci, başta Denizli olmak üzere ülkemize iz bırakan önemli hizmetlerde bulunmuştur. Çalışkanlığı, Denizli sevdası, her siyasetçiye örnek olacak vasıflardır. Her koşulda Denizli’ye, vatanına ve davasına hizmet etmeye devam edeceğine şüphemiz yoktur. Değerli hizmetleri için kendisine şükranlarımızı sunuyor, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve yeni bakanlar kurulumuza da Yüce Allah’tan muvaffakiyetler diliyorum” diye konuştu.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER