“ZEYBEKCİ GURURUMUZDUR”

Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin son Ekonomi Bakanı olarak görevini tamamlayan Nihat Zeybekci’nin belediye başkanlığı, milletvekilliği ve bakanlık döneminin başarılarla dolu olduğunu ifade eden AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, “Sayın Zeybekci gurur kaynağımızdır. Emekleri, hizmetleri ve destekleri için kendisine teşekkür ediyorum” dedi.

 “ZEYBEKCİ GURURUMUZDUR”

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin son Ekonomi Bakanı olarak görevini tamamlayan Nihat Zeybekci’nin belediye başkanlığı, milletvekilliği ve bakanlık döneminin başarılarla dolu olduğunun altını çizdi. Eski Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin Denizli için bir şans olduğunu belirten Milletvekili Tin, “Sayın Zeybekci, vizyonu olan, hedefler koyan ve bu hedeflere ulaşma konusunda iyi bir planlama ve ekibini yönetme kabiliyetine sahip, lider bir karakter. Zaten Denizli’ye ve ülkemize hizmet ettiği bu süreçte de bunu kanıtladı. Belediye Başkanlığı döneminde kentin çehresini değiştirdi. Devrim niteliğindeki projelerin hayata geçirilmesinde, kentin ve kamuoyunun desteğini almayı başardı. Kendisinden sonraki dönem için de yaptığı planlamalarla Denizli’nin önünü açtı. Milletvekilliği ve bakanlığı döneminde de Denizlimize ve ülkemize önemli hizmetlerde bulundu. Denizli Ege’nin vizyon kenti oldu. Denizli siyasetin lider kentleri arasında yer aldı. İhracatımız Sayın Zeybekci döneminde rekor üstüne rekorlar kırdı. Kendisi başarılarıyla, Denizlimizin ve davamızın yüzünü ağarttı. Sayın Zeybekci gurur kaynağımızdır” dedi.

“BAKANIMIZ, ENERJİSİNİN VE TECRÜBESİNİN ZİRVESİNDEDİR”
AK Parti’nin 16 yıllık hizmet destanında Nihat Zeybekci’nin önemli görevlerde bulunduğunu ve aktif rol üstlendiğini söyleyen Milletvekili Şahin Tin, “Sayın Bakanımız, enerjisinin ve tecrübesinin zirvesindedir. Davamızın, Denizlimizin ve ülkemizin kendisine ihtiyacı vardır. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da hizmet etmeye devam edeceğine inancım tamdır. ‘Durmak Yok Yola Devam’  diyoruz. Emekleri, hizmetleri ve destekleri için kendisine teşekkür ediyor, kendisiyle birlikte daha nice hizmet destanları yazmaya devam edeceğimizi ifade ediyorum. Bu vesileyle Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde kurulan yeni yönetim sistemimizin ilk kabinesine de başarılar diliyorum” diye konuştu.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER