ZEYBEKCİ, ‘İZBAN SORUNU’NU 24 SAATE BİTİRDİ! “HEMŞEHRİLERİMİZİN ÇİLESİNE SON VERİLMİŞTİR”

AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekci, devam eden İZBAN grevi hakkında Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, mağduriyetin devamına izin vermeyeceklerini belirtti.

ZEYBEKCİ, ‘İZBAN SORUNU’NU 24 SAATE BİTİRDİ! “HEMŞEHRİLERİMİZİN ÇİLESİNE SON VERİLMİŞTİR”

AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekci, 10 Aralık'ta başlayan raylı sistemle yolcu taşımacılığı yapılan İZBAN'daki grevle ilgili, sosyal medya hesabı Twitter'da paylaşımda bulundu.

Zeybekci, konuyla ilgili birçok mesaj aldıklarını belirtti. Nihat Zeybekci, "Trafik çilesi ve ulaşım eziyeti haline dönüşen İZBAN sorunu hakkında hemşehrilerimizden gelen mesajları alıyor, her anı bizzat yaşıyoruz. Bu mağduriyetin devamına izin vermeyeceğiz. Bu çile en kısa zamanda bitecek” ifadelerini kullandı.

Zeybekci, sosyal medyadan yaptığı bu paylaşımın ardından 24 saat geçmeden müjdeli haber verdi.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Zeybekci; "İZBAN grevi ertelenmiş, hemşehrilerimizin çilesine son verilmiştir." dedi.

Bir süredir İzmir'in kanayan yarası halini alan İZBAN sorununa, AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekci'nin çözüm getirmesi, İZBAN mağduru İzmirliler tarafından da olumlu karşılandı. 

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2019, 14:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER