Zeybekci ve Balcıoğlu kurban vekaletini Kızılay’a verdi

Kurban Bayramı’na sayılı günler kalırken; Son Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ile Pamukkale Kaymakamı Hayrettin Balcıoğlu, kurban vekaletlerini Türk Kızılay'ı Denizli Şube Başkanlığı'na verdi.

Zeybekci ve Balcıoğlu kurban vekaletini Kızılay’a verdi

Kurban Bayramına sayılı günler kalırken, Türk Kızılay'ı Denizli Şube Başkanlığı kurban vekaleti çalışmalarına hızlandırdı. Son Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ile Pamukkale Kaymakamı Hayrettin Balcıoğlu, kurban vekaletlerini Türk Kızılay'ı Denizli Şube Başkanlığı'na verdi. Konuya ilişkin açıklama yapan Türk Kızılay'ı Denizli Şube Başkanı Adem Salih Deniz, “Sayın Bakanımız Nihat Zeybekci’nin kurban vekaletini Kızılay olarak aldık. Görevde bulunduğu süre içerisinde ve halen devam etmekte olan yardım ve hayırlarından himayelerinden dolayı kamuoyu önünde teşekkür ederiz. Ayrıca Pamukkale Kaymakamımız Sayın Hayrettin Balcıoğlu’nun da kurban vekaletlerini Denizli Kızılay Şubesi olarak aldık. Kurban bağış kampanyamıza katılan tüm hayırseverlere kamuoyu önünde teşekkür ederiz. Kampanyamız devam etmektedir. Bu hayır kervanına katılmayı, tüm hayırseverleri davet ediyoruz. Kesilen kurbanlarımız, Kurban Bayramı süresince ve yıl boyunca, gerek yurt içinde ve gerekse yurt dışında, ihtiyaç sahiplerine dağıtılmaktadır” dedi.

“İNTERNET SİTESİ ÜZERİNDEN DE KURBAN BAĞIŞI YAPILABİLMEKTE”

Kampanyanın devam ettiğinin altını çizen Başkan Deniz, Denizlililere seslendi. Başkan Deniz, “Şubemize gelerek kurban vekaleti verebileceğiniz gibi telefonla şubemizin 2644343 numaralı telefonlarına aradıklarında; bir görevlimiz gelerek, kurban bağışlarını almaktayız. Kızılayımıza ait internet sitesi üzerinden de kurban bağışı yapılabilmektedir. Burada dikkat edilecek durum şubemiz (Denizli) linkini tıklamaları. Böyle olursa bağışlanan kurban Denizli Şubesi hesabına yazılmakta ve böylece genel merkezin bize göndereceği dağıtılacak hayırlara ilave edilmektedir” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2019, 17:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER