ZEYBEKCİ YİNE VE YENİDEN ONLARI İSTİYOR

ZEYBEKCİ YİNE VE YENİDEN ONLARI İSTİYOR

Denizli’nin en fazla üyeye sahip 3 odası: DTO, DSO ve DTB’de daha önce ertelenen seçim takvimi nihayet açıklandı. Buna göre seçim süreçleri; Denizli Ticaret Borsası’nda 1 Nisan’da, Denizli Ticaret Odası’nda 2 Nisan’da ve Denizli Sanayi Odası’nda 4 Nisan’da başlayacak.

Bundan 7 ay önce DSO Başkanlığı’na bir kez daha aday olmayacağını açıklayan Müjdat Keçeci ile DTO Başkanı Uğur Erdoğan ve DTB Başkanı İbrahim Tefenlili yeniden aday olurken, bu isimleri (özellikle de Keçeci’yi) tekrar adaylığa Bakan Zeybekci’nin istediği ve ikna ettiği belirtildi.

AK PARTİ’DE YENİDEN ADAYLIK ZOR 2019’DA “FETÖ VETOSU” ÇOK BOL
Denizli’de AK Partili bazı ilçe belediye başkanlarına 2019 yerel seçimlerinde kesin “FETÖ Vetosu” geleceği ve buna bağlı olarak Denizli AK Parti’de başkan aday profilinin önemli ölçüde değişeceği iddia edildi. **FETÖ gözaltısı veya soruşturması yaşamayan, haklarında hiç dava açılmayan ve bu soruşturmalarda hiç tutuklanmayan, ancak Denizli’deki FETÖ Davalarında isimleri sık sık geçen ve kamuoyunda bir dönem “Bunlar FETÖ’ne çok yakın isimlerdi” diye telaffuz edilen bazı ilçe belediye başkanlarının AK Parti’den aday gösterilme şanslarının kalmadığı öne sürüldü.

2019 SEÇİMİNDE BAZI İLÇE BELEDİYE BAŞKANLARI “FETÖ VETOSU'NA” TAKILABİLİR
Peki, Denizli’de hangi belediye başkanlarının bu nedenlerle 2019 yerel seçimlerinde bir kez daha aday gösterilme şansları kalmadı gibi? Yine bu nedenlerle Denizli’de AK Partili ilçe belediye başkanları arasında yeniden aday olmayı düşünmeyen ve ümidini yitiren isim veya isimler var mı?” detaylar önümüzdeki günlerde bu köşede.. 

 

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER