ZEYBEKCİ'DEN AKÇA AİLESİNE TAZİYE ZİYARETİ

ZEYBEKCİ'DEN AKÇA AİLESİNE TAZİYE ZİYARETİ

Aralarında DRT Denizli ve Denizli Gazetesi’nin de yer aldığı Akça Şirketler Topluluğu’nun Kurucusu Abdullah Akça’nın vefatının ardından, Akça ailesine taziyeler sürüyor. Biz dizi ziyaretler için Denizli’ye gelen Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Akça ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Aralarında DRT Denizli ve Denizli Gazetesi’nin de yer aldığı Akça Şirketler Topluluğu’nun kurucusu Abdullah Akça’nın vefatı üzerine, Akça ailesine taziye ziyaretleri devam ediyor. Alirıza Akça’nın evinde taziyeyi kabul eden Akça ailesini, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ve eşi Ayşen Zeybekci ziyaret etti. Bakan Zeybekci’yi; Şakir Akça, Hüseyin Akça, Ali Akça, Erol Akça, Semra Akça Acar, Hasan Acar, Halil Karabuğa ve torunları karşıladı.

Aileyi ziyaret ederek taziyede bulunan Bakan Zeybekci’ye; Denizli Valisi Dr. Ahmet Altıparmak, Ak Parti Denizli Milletvekilleri Şahin Tin ve Cahit Özkan, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Çivril Belediye Başkanı Dr. Gürcan Güven, Denizli İl Müftüsü Mehmet Aşık, Ak Parti İl Başkanı Necip Filiz ve Ak Parti Denizli Kadın Kolları Başkanı Aynur Akdemir de eşlik etti. Ziyarette Denizli İl Müftüsü Mehmet Aşık, Kur’an-ı Kerim okudu ve dua edildi. 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner194

banner193