ZEYBEKCİ’DEN ÇAMELİ’YE ÖDÜL

24 Haziran Seçimleri’nde Denizli’de AK Parti’ye verilen en fazla oy oranına sahip Çameli, son Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci tarafından ödüllendirildi.

Çameli, 24 Haziran’da yapılan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri’nde Denizli’de önemli bir başarıya imza attı. Çameli Ak Parti, 24 Haziran Seçimleri’nde en yüksek oyu alarak, il birincisi oldu. Çameli Ak Parti’nin bu başarısı nedeniyle son Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci tarafından ödüllendirildi. Merkezefendi Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen AK Parti Denizli il Danışma Meclisi Toplantısı’nda verilen ödülü, İlçe Teşkil Başkanı Tanju Gököz aldı. Ödül töreni sonrası bir açıklama yapan Başkan Gököz “Çameli İlçemiz, Denizli genelinde en yüksek oyu alarak birinci olmuştur. Yapılan son seçimde teşkilatımız ve Belediye Başkanımız Cengiz Arslan ile seçim dönemi çalışmalarında çalınmadık kapı ziyaret edilmeyen mahalle bırakmadık. Partimizin İl Danışma Toplantısı’nda Çamelimiz ve teşkilatımız ödüllendirildi. Partimizi ve hükümetimizi; ilçemizde, ilimizde ve ülkemizde en iyi şekilde yerine getirmesi adına tüm ekibimizle çalıştık. Ev ziyaretleri, mahalle ziyaretleri, sivil toplum kuruluşları, kamu kurumları ile esnaf ziyaretlerimiz de yaptığımız bütün çalışmalar sonucunda bu başarıyı elde etmenin gururunu yaşıyoruz. Bizlere bu ödülü layık gören başta Sayın Ekonomi Bakanımız Nihat Zeybekci'ye, Denizli Milletvekillerimize, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanımıza, İl Başkanımıza, tüm il yönetimimize teşekkür ediyorum. Ayrıca; her zaman yanımızda olan desteklerini esirgemeyen başta Çameli Belediye Başkanı Sayın Cengiz Arslan'a, yönetim kuruluma, kadın kolları ve gençlik kolları teşkilatıma, meclis üyelerine, mahalle başkanlarımıza, muhtarlarımıza ve tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum” dedi.

“İSTİKRARLI BİR TÜRKİYE İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”
İstikrarlı bir Türkiye için çalışmalara devam edeceklerinin altını çizen Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan; “Bize desteğini versin vermesin tüm halkımıza minnetlerimizi sunuyor ve teşekkür ediyoruz. Bu zafer sadece bizim değil Çamelimizin ve Türkiye’nindir. Seçim Süreci boyunca üstün gayretler gösteren seçim koordinasyon merkezimize, milletvekillerimize, ilçe teşkilatımıza, kadın kollarımıza, meclis üyelerimize, mahalle başkanlarımıza, sandık görevlerimize, gençlik kollarımıza, müşahitlerimize ve tüm AK kadrolarımıza bir borç biliriz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2018, 15:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER