“ZEYBEKCİ’NİN İLİMİZE, BÖLGEMİZE VE ÜLKEMİZE BÜYÜK HİZMETLERİ OLDU”

Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin son Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’ye, teşekkür eden Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, “Denizlimizin yanı sıra ülkemize de büyük faydası dokunan Sayın Zeybekci, 15 Temmuz süreciyle girilen sıkıntılı dönem ve akabinde de ülkemizin kalkınmasında kilit rol üstlendi. İlimize, bölgemize ve ülkemize büyük hizmetleri oldu” dedi.

“ZEYBEKCİ’NİN İLİMİZE, BÖLGEMİZE VE ÜLKEMİZE BÜYÜK HİZMETLERİ OLDU”

Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin son Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’ye, bugüne kadar ki hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.  Ekonomi Bakanlığı’nı devreden Nihat Zeybekci için konuşan Başkan Erdoğan, “Sayın Zeybekci, başarılarla dolu Denizli Belediye Başkanlığı’nın ardından 4 yıl süren Ekonomi Bakanlığı’ndaki hizmetleriyle de dikkat çekmiş, hiçbir zaman başımızı öne eğdirmemiştir. O’nun döneminde pratik ve hızlı uygulamaları sayesinde, özellikle iş dünyamıza yönelik birçok sorunumuz kısa zamanda çözüldü. Denizlimizin yanı sıra ülkemize de büyük faydası dokunan Sayın Zeybekci, 15 Temmuz süreciyle girilen sıkıntılı dönem ve akabinde de ülkemizin kalkınmasında kilit rol üstlendi. İlimize, bölgemize ve ülkemize büyük hizmetleri oldu” dedi.

“DENİZLİ ZEYBEKCİ SAYESİNDE MARKA ŞEHİRLER ARASINA GİRDİ”
Denizli’nin, Bakan Zeybekci sayesinde Ege’nin gelişmiş ve tercih edilen iller arasında yerini aldığını da dile getiren  Başkan Erdoğan, “Denizli iş dünyası adına, kendilerine ilimize verdikleri önem ve hizmetten dolayı teşekkür ediyorum. Şehrimizdeki sivil toplum kuruluşları olarak, bakanımıza her türlü katkıyı sağlamaya ve destek vermeye gayret gösterdik. Başkanlığı ve bakanlığı dönemindeki hizmetleri sayesinde, ilimiz marka şehirler arasına girdi. Bundan sonra da orada olmaya devam edecektir” diye konuştu.

“DENİZLİ, ZEYBEKCİ’NİN BAKANLAR KURULU’NDA YER ALMASININ AVANTAJINI YAŞADI”
Zeybekci’nin Denizli için büyük bir kazanç olduğunu vurgulayan Erdoğan, “Hem Denizli hem de iş dünyası açısından, son birkaç yılda Sayın Zeybekci'nin Bakanlar Kurulu’nda yer almasının avantajını yaşadık. Denizli iş alemi mensupları olarak, yaptıklarıyla gurur duyduk. Tecrübesi ve iş dünyamızın içinden gelen biri olarak Bakanımız Sayın Nihat Zeybekci ile iletişim kurmak ve beklentilerimiz ile projelerimizi sonuçlandırmak daha kolaydı. Teşekkür ediyoruz. Kendisini, her zaman çok daha iyi yerlerde görmek isteriz. Gecesini gündüzüne katarak durmadan yorulmadan çalışan, her ne olursa olsun ‘Biz hizmet etmek için buradayız; makam mevki için değil!’ diyen, yeri geldiğinde Bakan, yeri geldiğinde Başkan, yeri geldiğinde de bizden biri olan, örnek aldığımız büyüğümüz, biz sizi makam mevki için değil ortak sevdamız olan Denizli’miz ile hemşehrilerimize hizmet etmek için sevdik. Bundan sonra da her zaman yanınızdayız Sayın Bakanım” şeklinde ifade etti.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER