'ZEYTİNDALI OPERASYONUNU BÜTÜN VARLIĞIMIZLA DESTEKLEDİĞİMİZİ BÜTÜN DÜNYAYA İLAN EDİYORUZ'

'ZEYTİNDALI OPERASYONUNU BÜTÜN VARLIĞIMIZLA DESTEKLEDİĞİMİZİ BÜTÜN DÜNYAYA İLAN EDİYORUZ'

İHH Buldan Şubesi, Hizmet-İş Sendikası Denizli Şubesi ve Enerji Bir-Sen Menderes Şubesi tarafından Buldan’da lokma hayrı gerçekleştirildi ve mevlid okutuldu. Etkinlikte konuşan Enerji Bir-Sen Menderes Şube Başkanı Musa Çetler, “Kahraman ordumuzun Afrin’de gerçekleştirdiği Zeytindalı Operasyonu’nu bütün varlığımızla desteklediğimizi bütün dünyaya ilan ediyoruz” dedi.

İHH Buldan Şubesi, Hizmet-İş Sendikası Denizli Şubesi ve Enerji Bir-Sen Menderes Şubesi tarafından Buldan’da lokma hayrı gerçekleştirildi ve mevlid okutuldu. Zeytindalı Operasyonu’nda şehitleri hayrına yapılan etkinliğe; İHH Buldan Şube Başkanı Alirıza Başbuğ,  Hizmet-İş Denizli Şubesi Başkanı Sezai Söylemez, Enerji Bir-Sen  Menderes Şube Başkanı Musa Çetler, Yenicekent Mahalle Muhtarı Şerif Aydın, Buldan Çaybaşı Mahalle  Muhtarı Hüseyin Taş, Ak Parti Buldan İlçe Başkanı Hasan Coşan, MHP Buldan İlçe Başkanı  Hamdi Taşdelen, Doğanköy Mahalle Muhtarı Ahmet Boynikar, Doğa Koruma Milli Parklar Şube Müdürü Hamdi Akan, Buldan Yenicekent Esnaf  Kefalet Kooperatifi Başkanı Reşat Çalışkan, Buldan 1 Nolu Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi Başkanı Zeki  Sunal ve vatandaşlar katıldı.

Etkinlikte konuşan Enerji Bir-Sen Menderes Şube Başkanı Musa Çetler, “Toplumun bütün katmanlarını bir araya getirerek Afrin için güçlü bir mesaj vermeyi amaçladık. Gönüllü yardım kuruluşu İHH, işçiler adına Hizmet-İş, memurlar adına Enerji Bir-Sen tarımda üreten köylümüz adına Yenicekent ve Doğanköy muhtarlarını ve Buldan sanayi ve çarşı esnafını bir araya getirerek toplumun tüm katmanlarının özelde kahraman ordumuzun Afrin’de gerçekleştirdiği Zeytindalı Operasyonu’nu bütün varlığımızla desteklediğimizi bütün dünyaya ilan ediyoruz. Ülkemizin güvenliği, milletimizin geleceği ve huzuru için üzerimize düşen ne görev varsa üstlenmeye ve bunun için hiçbir fedakarlıktan sakınmayacağımızı bütün herkese ilan ediyoruz. Kurtuluş Savaşı’nda cepheye erzak ve mühimmat taşıyan kahraman milletimiz nasıl ordumuzun arkasında tek vücut oldularsa; bizler de aynı kararlılık ve fedakarlıkla ordumuzun yanındayız. Söz konusu vatan ise gerisi teferruattır. Ordumuzun en son ferdide evine ve sevenlerine sağ salim kavuşuncaya kadar inisiyatif alamaya ve ordumuz için ne gerekiyorsa bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz” dedi. 

GAMZE ŞAFAK

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER