ZGK Gökşin Kimya Bangladeş'te Denizli’yi temsil etti

Pandemi kaynaklı iki yıllık durgunluğun ardından, Bangladeş'te 31 Ağustos - 3 Eylül tarihleri arasında 40. Dye+Chem Bangladeş Uluslararası Fuarı düzenlendi. Fuara Türkiye’den 12, Denizli’den ise sadece ZGK Gökşin Kimya katıldı.

ZGK Gökşin Kimya Bangladeş'te Denizli’yi temsil etti

Bangladeş, pandemi nedeniyle iki yıllık aradan sonra ‘40. Dye+Chem Bangladeş Uluslararası Boya ve Tekstil Kimyasalları Fuarı’na ev sahipliği yaptı. 12 ülkeden 300’e yakın firmanın ürünlerini sergileme fırsatı bulduğu fuara; Türkiye’den 12 firma katılırken, Denizli’den sadece ZGK Gökşin Kimya katıldı.

Fuarla ilgili konuşan ZGK Gökşin Kimya Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Gökşin; “Fuara, firmamızı ve firmamızın üretimdeki yerini göstererek, kendi kimyasallarımızı tanıtmak için katıldık. Etkinliğe ilgi ve katılımın çok yoğun olduğunu, potansiyeli oldukça yüksek bir fuar olduğunu söyleyebiliriz. Ülkemizi temsilen katılan diğer firmalar gibi, globalde de yerini almış birçok firma kendisini ve ürünlerini tanıtma fırsatı edindi. Firmamız özelinde, çok verimli bir fuar deneyimi olduğunu söylemeliyiz. Gerçekleştirdiğimiz önemli temaslar ve görüşmelerin yanı sıra, gördüğümüz ilgi ve taleplerden de oldukça memnunuz” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER