ZOLAN 'DENİZLİMİZDE GÜZEL İŞLERİN ALTINA İMZA ATIYORUZ'

ZOLAN 'DENİZLİMİZDE GÜZEL İŞLERİN ALTINA İMZA ATIYORUZ'

Denizli Büyükşehir Belediyesinin ramazan ayı boyunca her gün bir mahallede düzenlediği iftar sofrası Merkezefendi Mahallesi'nde kuruldu. 

Başkan Osman Zolan, UMKE, 112 ve ASM'nin olduğu sağlık tesisinin tamamlandığı müjdesini verdi. 

Denizli Büyükşehir Belediyesinin ramazan ayı boyunca her gün farklı bir mahallede düzenlediği iftar sofrasının ilk durağı Merkezefendi Mahallesi oldu. Ramazan ayının vazgeçilmezi olan mahalle iftarına Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, eşi Berrin Zolan ve AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, AK Parti Milletvekili aday adayı Cihan Sezer, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Nurcan Dalbudak, Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı  Ali Değirmenci, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan ve vatandaşlar katıldı.  
Mahalle sakinleri ile tek tek selamlaşarak, ramazanlarını tebrik eden Başkan Osman Zolan, burada yaptığı konuşmada, "Allah'ıma hamdolsun, 11 ayın sultanı ramazanımıza bizi bir kez daha kavuşturdu. Ramazan ayı vesilesi ile bu güzelliklerimiz artarak devam etsin. İlk günkü gibi son güne kadar aynı şekilde sağlıklı huzurlu güzel bir ramazan geçiririz inşallah" diye konuştu.

“DENİZLİMİZDE GÜZEL İŞLERİN ALTINA İMZA ATIYORUZ" 
Başkan Zolan, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Denizlimizde güzel işlerin altına imza atıyoruz. Öncelikle şu müjdeyi vereyim.  29 Ekim Bulvarı’nın karşısında, hep arzu ettiğiniz içerisinde 112 Acil Sağlık, UMKE ve Aile Sağlığı Merkezi (ASM) bulunan sağlık tesisimiz tamamlandı, çok güzel oldu. İnşallah kısa süre içinde hizmete alacağız. Şimdiden hayırlı ve uğurlu olsun. Ayrıca yine aynı bölgeden zahire pazarına kadar 30 metre genişliğinde yeni bir yol açıyoruz. İnşallah bu yolumuz da mahallemizi daha güzele taşıyacak. Sizlere ne söz verdiysek, yapacağız dediysek yapmaya devam ediyoruz. Allahım birliğimizi, kardeşliğimizi bozmasın.” 

İFTAR GELENEĞİ SÜRÜYOR
AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz ise, Denizli'de mahalle iftarları geleneğini devam ettiren Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve ekibine teşekkür ederek, ramazanın tüm İslam aleminin birlik ve beraberliğine vesile olmasını diledi. Kudüs'te yaşanan acılara dikkati çeken Filiz, "Rabbim inşallah bu ramazanı hepimiz hayatında yeni bir başlangıç olmasına vesile kılsın" diyerek tüm mahalle sakinlerinin ramazanını tebrik etti. 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER