ZOLAN'DAN SÜRPRİZ ZİYARET

ZOLAN'DAN SÜRPRİZ ZİYARET

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Büyükşehir Belediyesinin düzenlediği Bursa-Çanakkale kültür turuna katılan 14. kafileye Bursa'da sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. Hemşehrileriyle Osmanlı'nın başkenti Bursa'da bir süre gezen Başkan Zolan, hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Bursa-Çanakkele turunun 14. kafilesi geçtiğimiz pazar günü yola çıktı. Pazartesi günü sabah Bursa’ya ulaşan kafile Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ın sürpriz ziyareti ile karşılaştı. Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği toplantısı için Bursa’da bulunan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, geziye katılan vatandaşlarla bir araya geldi. Sabah kahvaltısını Denizli kafilesi ile birlikte yapan Başkan Osman Zolan ve eşi Berrin Zolan, daha sonra hemşehrileriyle birlikte Bursa Ulu Camiyi ziyaret etti. Kafile ile birlikte sabah namazını kılan Başkan Zolan daha sonra rehberler eşliğinde Bursa Ulu Camiyi gezdi. Bursa Ulu Cami'nin bahçesinde hemşehrilerine hitap eden Başkan Osman Zolan daha sonra hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

"ŞEHİTLERİMİZ İÇİN BOL BOL DUA EDİN"
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizlililerle Bursa'da bir araya gelme fırsatı bulduklarını belirterek, "Önemli bir mekanda ecdadımızdan bize yadigar kalan Bursa Ulu Cami'inde sizlerle bir araya geldik. Böylesine güzel bir eserin yanında sizlerle buluştuk" dedi. Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği'nin toplantısı için geldiği Bursa'da hemşehrileriyle bir araya gelmek istediğini kaydeden Başkan Zolan, "Osmanlı’ya başkentlik etmiş bu şehirde gezinize devam edeceksiniz. Yarın da Çanakkale’de bu vatanın bedelinin ödendiği topraklara gideceksiniz. Orada şehitlerimiz var. Denizli’den de 3 bine yakın şehidimiz orada yatıyor. Onlara bizlerden selam söyleyin. Bol bol dua edin" diye konuştu.  

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER