ZORLU'DAN, MİNİK AHMET YAZGAN'A KARNE ÖDÜLÜ

ZORLU'DAN, MİNİK AHMET YAZGAN'A KARNE ÖDÜLÜ

Denizli Özel Ferhatlar Eğitim Kurumları 2017-2018 eğitim öğretim yılının ilk dönemini yine başarılarla dopdolu bir tabloyla geride bıraktı.

Dönem içinde yapılan sınav ve yarışmalarda dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi. Karne töreninde Okulistik Sınavlarında İl, Bölge ve Türkiye birincileri ödüllerini aldı

Akademik başarıların yanı sıra özellikle “2030 Yılında Biz Var Ya” adlı Yerli Malı Haftasına farklı bir bakış projesinde dereceye giren ve Vestel markasının üretim üssü VESTELCITY’ye ziyaret ile ödüllendirilen ortaokul öğrencilerinden Ahmet Talha Yazgan’a verilen ödül oldukça dikkat çekiciydi. ZORLU Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu’nun Ahmet Talha YAZGAN’ın projesine cevaben şahsen kaleme aldığı mektup öğrenciler ve veliler huzurunda bir kez daha okundu. Zorlu’nun, Babadağ’daki dokuma tezgâhının başında kurduğu hayallerden bugünlere gelişine değin yaşadığı tecrübeleri samimi bir dille paylaştığı mektubunun okunmasının ardından Ahmet Talha Yazgan’a Zorlu’nun hediyesi bir kez daha takdim edildi.

Özel Ferhatlar Eğitim Kurumları Genel Koordinatörü Süleyman Demirkol 2017-2018 eğitim öğretim yılının ilk dönemine ait başarıları bir kez daha dile getirirken iki hususun kendileri için çok önemli olduğunu hatırlattı. “Bunlardan ilki, elde edilen derecelerin okulumuzun bütün öğrencilerinin katılımıyla ulaşılan başarılar olması, bir diğeri ise akademik başarıların yanı sıra öğrencilerimizin başta kültür sanat olmak üzere diğer alanlarda da gösterdikleri önemli başarılardır.” Dedi.

 

Haber Merkezi

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER